منتدى تداول السوق السعودي, تداول النفط و الذهب فالعين

Bir kitabın kapağına bakıp da içeriği hakkında yorum yapmak pek mümkün değil. Ama işin pazarlama tarafında kapağın çekiciliğinin rolünü unutmamak gerekiyor. Bu yüzden yeni müşteriler kazanma tarafında içerikler, sosyal medya gönderileri, call-to-action’lar, videolar veya infografikler hazırlarız.

İşin can sıkıcı tarafı ise iyi bir tasarım için kullanılan programların pahalı lisans ücretleri, kullanmayı öğrenmek için ayrı bir eğitim süreci ve saire zorluklar. Biz de sizin için tasarımlarınızı güçlendirecek 19 ücretsiz aracı listeliyoruz. Böylece güçlü tasarımlar yapmanızı kolaylaştırmayı umuyoruz.

forex فوركس

adobe_kuler_color

Eski adı ile Adobe Kuler, bir renk şeması aracı. Burada oluşturduğunuz renkleri Creative Suite’teki herhangi bir programa aktarmanız mümkün. Tüm bunların dışında ‘Explore’ sekmesi ile bir fotoğraf yükleyip oradaki benzer renkleri keşfetmeniz mümkün. Böylece görsel üzerinde yaptığınız çalışmalarda uyumlu renkler kullanabilirsiniz.

متى يتم بيع اسهم ام القرى

design-seeds

Öncelikle bir uyarı yapalım, bu sitede pek çok yemek, kedi ve köpek yavrusu fotoğrafları olduğundan siteyi gezerken saatler harcayabilirsiniz. Burada görselleri ve görsell içinde ağır basan renkleri HEX kodları ile birlikte görüntülemeniz mümkün. Ayrıca palet üzerindeki renklere tıklayarak o renge sahip diğer görselleri de aratmanız mümkün. Özellikle doğa fotoğraflarındaki renk paletlerini yapacağınız tasarımlarda uyguladığınızda, müthiş uyumu siz de fark edeceksiniz.

سوق الاسهم السعودية البنك الاهلي

Image Color Picker oldukça basit bir renk seçme aracı. Sayfaya girdiğinizde dilediğiniz görseli yükleyin ya da URL’ni girin, daha sonra üzerinde renk almak istediğiniz noktaya tıklayın ve renk kodunu kopyalayın. Basit ve hızlı.

تداولات الذهب اليوم

Paletton, bir renk paleti oluşturma aracı olarak adlandırılabilir. Basitçe bir renk seçin ve o rengin varyasyonlarını önizlemede görün.

تداول السعودية مباشر

Eğer Design-Seeds ve Paletton ile yeterince vakit geçirdiyseniz işin sonu COLOURLovers’a gelebilir. HEX kodları ile birlikte hazırlanmış renk paletleri, binlerce pattern bu sayfada yer alıyor. İyi fikirler elde etmeniz mümkün.

شركة الاسهم السعودية

oto255

Oto255, aynı rengin pek çok varyasyonunu görmek için en ideal çözüm. Özellikle kenar çizgileri ve renk geçişleri için hangi renkleri kullanacağınızdan emin değilseniz Oto255’i kullanabilirsiniz.

سعر الجنيه الذهب السعودية

Google_web_fonts

Google fonts, 600’den fazla kullanıma hazır font bulunduran bir font servisi. Çok basit bir şekilde kullanmak istediğiniz fontun kodunu alıp, HTML ve CSS’te gerekli değişiklikleri yapın ve kullanmaya başlayın. Türkçe karakter sorunu yaşayanların font ayarlarında ‘latin-ext’ (Latin Extended) destekleyen fontlar kullanmaları gerektiğini de hatırlatalım. Bütün fontlarda da Türkçe karakter desteği maalesef bulunmuyor.

كيف اشتري اسهم

İşte hayat kurtaran, font dünyasının Shazam’ı: WhatTheFont. Beğendiğiniz bir logodaki veya herhangi bir görseldeki fontu bulmak istiyorsanız hemen WhatTheFont’a girin ve fontu öğrenin. İnanılmaz bir araç.

9, 10, 11. كيف استطيع بيع اسهم قديمه بالانتر نت, بيع اسهم ام القرى ve اخبار الاسهم السعودية مباشر

İnternette ücretsiz font sağlayan pek çok web sitesi var. Ancak bunların pek çoğu kötü niyetli içerikler taşıyabiliyor, karşınızda sürekli popup’lar beliriveriyor veya tam indirecekken lisans ücreti ekrana çıkabiliyor. Biz de bu binlerce site arasından hiç sorun yaşamadığımız 1001 Fonts, Font Space ve Font Squirrel’i sizlere öneriyoruz.

شراء اسهم جبل عمر

icomoon_001

İkon kullanımının ne kadar popüler olduğu aşikar. Kullanıcı deneyimi tarafında da ikonla ifade edilen içeriklerle inanılmaz iyileştirmeler sağlayabiliyorsunuz. IcoMoon, içinde yüksek kaliteli ve ücretsiz ikonlar sağlayan bir servis.

طريقة فتح حساب

Eğer hem flat hem de üç boyutlu vektör ikonlar arıyorsanız IconFinder aradığınız yer.

متى تداول اسهم ام القرى

Vecteezy, içinde binlerce duvar kağıdı, ikon ve vektör grafik bulunduran bir tasarım cenneti.

الاسهم الاهلي في السعودية

Evernote’un yaratıcılarının geliştirdiği Skitch, basit bir ekran görüntüsü alma aracı. Kolayca ekran görüntüleri alıp üzerinde değişiklik yapmanız mümkün. Değişiklik yaptığınız görüntüleri masaüstüne kaydedebileceğiniz gibi direkt olarka Evernote hesabınıza da aktarabilirsiniz.

التحليل الفني لسوق الاسهم السعودي

pixlr_001

Ücretisz ve web tabanlı bir yazılım olan Pixlr’la Photoshop’un en temel özelliklerini kullanmanız mümkün hale geliyor. Pixlr, standart bir çizgi çekme ve kesme aracı değil. Aynı zamanda bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

موقع اوريدو الكويت للاسهم

Pixabay, içinde 290 binden fazla fotoğraf, ilüstrasyon ve vektör bulunduran bir web sayfası. Gezin, bulun, basitçe indirin.

اسهم شركة الطيران العماني

Death to Stock Photo, oldukça ilginç bir sistem. Sayfaya girip e-posta adresinizi bırakıyorsunuz ve size her ay belirli bir konu ile ilgili yüksek çözünürlükte stok fotoğraflar e-posta kutunuza geliyor. Ve tamamen ticari kullanım için ücretsiz.

متى يفتح سوق الاسهم في السعوديه

canva-13

Canva, grafik tasarımı sürükle ve bırak rahatlığına dönüştüren web tabanlı bir uygulama. Faebook kapak fotoğrafları, e-posta içerikleri, posterler, etkinlik biletleri ve aklınıza gelebilecek pek çok tasarım tipi ile ilgili hazır şablonları kullanabilir ya da iyi bir Canva kullanıcısına dönüşerek ciddi anlamda güçlü tasarımlar çıkartabilirsiniz.

Kaynak : SosyalMedya.co

Yorumlar

Yorumlar