()

Epic Games ücretsiz oyunları, oyunseverleri sevindirmeye devam ediyor. Bu hafta ücretsiz olan yapımlar ise Control ve Gensin Impact. İki oyunu da 17 Haziran 2021 saat 18:00’e kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ardından oyunlar kalıcı bir şekilde hesabınızda kalacak.

17 Haziran’a kadar ücretsiz olarak indirebilirsiniz

Planlandığı gibi, Epic Games Store ücretsiz oyun serisini güncelledi. Bugün GOG Store’da yaz indirimini başladı. Ancak promosyon avcıları için en cazip teklifler söz konusu olduğunda Epic Games Store ile rekabet etmek zor. Platform her perşembe ücretsiz bir oyunun veya ücretsiz oyunların geldiği yer.

Remedy Entertainment tarafından kontrol edilen ve 2019’da piyasaya sürülen oyun karşımızda. Ücretsiz olan oyunlardan biri Control’un, medyadaki ortalama reytingleri %85 ve oyuncular için %72. Yani oldukça sevilen ve bağımlılık yapan bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunlar, 17 Haziran’a kadar hesabınıza ücretsiz olarak indirilebilir. Genshin Impact, Control ile birlikte piyasaya sürülmüştü. Bu durumda eski bir yapım olduğu söylenemez, oyun 2020’de prömiyer yaptı. Control oyununa kıyasla burada tamamen farklı bir atmosfer ve oynanışla karşı karşıyayız. Genshin Impact, herkesin sevmediği bir açık dünya ve ortam sunan bir RPG oyunu. Oyun, medyada %84, ancak oyuncular arasında sadece %55 olan ortalama reytinglere sahip.  Ancak ücretsiz olduğu göz önünde bulundurulursa bu oyunu da denemekte fayda var.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: