()

Ülkemizdeki otomobil fiyatları 2020 yılında oldukça oynak bir performans gösterdi. Yıl başından bu yana sürekli olarak artan fiyatlar tüketicinin alım gücünü ciddi manada etkiledi ve bu da bizleri bir hayli üzdü. Zira fiyatlar aydan aya değişkenlik gösteriyor ve tüketici de önünü göremiyordu. Hatta otomobil satın almak isteyen kişiler stoklarda araç bulamaz duruma geldi. İşin kötü yanı ise fiyatların sürekli arttığı dönemde yetkili bayilerin fiyat sabitleme gibi bir imkan sunmaması idi.

2020 yılında Dacia tarafında da işler diğer markalardan pek farklı olmadı. En uygun fiyata maksimum performans hedefi ile yola çıkan markanın otomobilleri günden güne zamlandı ve bütçe dostu olma özelliğinden biraz sıyrıldı. Uygun fiyata sıfır otomobil almak isteyenler ise bu dönemde zorlandı. Şimdi ise 2020 Dacia Sandero fiyatları yılın son ayına gelindiğinde zirveyi görmüş durumda.

2020 Dacia Sandero fiyatları son dönemin zirvesinde!

Gerek geniş iç hacmi gerekse uygun fiyatı ile bir zamanlar dikkat çeken Sandero, son zamların ardından takipçilerini üzdü. Modelin Ekim ayında resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan fiyat listesi aşağıdaki gibiydi.

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp: 152.900 ₺

Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Euro6D Temp: 157.900 ₺

Aralık ayının son günlerine gelindiğinde ise bu fiyatların biraz daha şiştiğini gözlemliyoruz. 2020 Dacia Sandero güncel fiyat listesine ise yine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Stepway Turbo 90 bg Easy-R Euro6D Temp: 158.900 ₺

Stepway Turbo 1.0 100 bg ECO-G Euro6D Temp: 163.900 ₺


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: