()

İçinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı gibi etkenler sebebi ile otomobil fiyatları sürekli olarak değişkenlik gösteriyordu.

Peugeot, 208, SUV 2008, 301, 308, 308 GTi by Peugeot Sport, 508, SUV 3008, SUV 5008 gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Peugeot, 2020 model sıfır araç model fiyatlarını güncelledi.

Geçtiğimiz ay, 2020 Peugeot SUV 5008 modelinin kampanya fiyatları, tavsiye edilen satış fiyatlarına göre 30 bin TL daha uygundu. Ancak içinde bulunduğumuz Ocak ayı fiyatlarını geçen ayın kampanya fiyatları ile kıyasladığımızda, bu ayın normal fiyatlarının geçen ayın kampanya fiyatları ile aynı olduğunu görmekteyiz.

Bu demektir ki; fiyatlar düşüş eğiliminde… Yani eğer yeni bir kampanya gerçekleşirse, fiyatlar geçtiğimiz ayın kampanya fiyatlarının da altında kalacaktır.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2020 model SUV 5008 güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

İşte 2020 model Peugeot 5008 güncel fiyatları;


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: