()

Otomobil pazarındaki fiyat değişkenliği devam ederken, 2020 Renault Megane Sedan fiyatlarında sembolik nitelikte bir zam yaşandı.

Clio, Kadjar, Megane, Symbol, Koleos gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Renault, 2020 model sıfır araç modellerine yeniden zam yaptı.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile değişen fiyatlar derken, Ocak ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

Sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi olan 2020 Renault Megane’ın, güncellenen fiyat listesinde 97 TL fiyat artışlarının gerçekleştiği görüldü. Adeta sembolik nitelikte olan zam artışı ise meraklılarını gülümsetti.

Fiyatlardaki bu düşük artışın sebebini merak ediyorsanız hemen söyleyelim, yeni yıl ile beraber MTV’ye gelen artıştan kaynaklı. Yani bu artış, Reanult da olduğu gibi, diğer tüm otomobil firmalarının araçlarına da yansımış durumda.

İşte 2020 Renault Megane modellerin yer aldığı yeni fiyat listesi;


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: