()

Xiaomi yeni fiyat performans modelini Avrupa’ya getiriyor. Kısa bir süre önce Çin’de satışa çıkan Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G modeli isim değiştirerek Avrupa’nın yolunu tuttu. Avrupa ve dolayısıyla Türkiye’de Redmi Note 9T ismiyle satılacak olan modelin özelliklerini bu videoda değerlendirdik.

İzleyeceğiniz videoda Xiaomi Redmi Note 9T özellikleri, Avrupa fiyatı, Türkiye fiyatı, hali hazırda ülkemizde satılmakta olan Redmi Note 9 Pro modelinden farklı gibi detaylar yer alıyor. Şimdiden iyi seyirler dileriz. Telefon hakkındaki yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Sizlerin yorumları bizler için önemli.

2021 model Xiaomi Redmi Note 9 Pro ile ilk temas! Yeni canavar!

Şunu dip not olarak belirtmek gerekiyor. Bu cihazın hali hazırda ülkemizde satılan Redmi Note 9 Pro modelinden en önemli artısı 5G desteğine sahip olması. 5G desteği için kullanılan yonga da performans açısından hayli tatminkar.

Telefonun Türkiye fiyatı videoda da belirttiğimiz üzere çok fazla abartılı olmayacaktır. Hatta söylediğimiz fiyat aralığını da geçmesi pek olası görünmüyor.

Elbette Xiaomi, Redmi Note 9 Pro yerine direkt bu modeli ülkemizde satışa sunsaydı hiç fena olmazdı. Zira Çin’de Redmi Note 9 serisi direkt olarak 5G destekli olarak satışa çıktı.

Muhtemelen bu yıl çıkacak olan telefonların büyük bir bölümünde de 5G desteği olacaktır. Çünkü dünya yavaş yavaş 5G’ye geçiyor. Büyük bir ihtimalle Türkiye’de de 2021 içerisinde 5G tarafında önemli adımlar atılabilir. Yine de bekleyip göreceğiz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: