()

Xiaomi Mi 11, Snapdragon 888 ile çalışan ilk telefon ve Xiaomi kısa bir süre daha öyle kalacak. Ancak, sızıntı yapan Digital Chat Station yolda birkaç tane daha olduğunu bildirdiği için bu yakında sona erecek.

2021’de Snapdragon 888 kullanacak üç telefon!

İlki, resmi olarak 11 Ocak’ta tanıtılacak olan iQOO 7. Sırada, her ikisi de Exynos 1080 kullanan X60 ve X60 Pro’nun piyasaya sürülmesinin ardından vivo X60 Pro + var. kaynağa göre bunlar, Ocak ayında Çin’de satışa sunulacak 888 destekli üç telefon olacak.

Sonra Realme Koi (kod adı Race) var, şirket yöneticileri 888 yongasını resmen onayladı, ancak lansman tarihini henüz açıklamadı. Kaynak, listeye Redmi “K11” (kod adı Haydn) isimli bir telefon daha ekledi. Bu muhtemelen Redmi K40 Pro ve en uygun fiyatlı Snapdragon 888 telefonlarından biri olacak. Ancak 888’in hegemonyası sonsuza kadar sürmeyecek – yolda artı bir versiyon var.

Üç Snapdragon 888 telefonu daha yolda, 888+ iddiaya göre 2021’in ikinci yarısında geliyor

Sızıntı yapan kişi, Snapdragon 888+ modelinin geçici olarak gelecek yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlandığını iddia ediyor.

888+, hem CPU hem de GPU için yüksek ihtimalle daha yüksek frekanslarla gelecek. Örneğin 865+, her ikisi için de yüzde 10’luk bir artış getirmişti. Tüm performans kazanımları yeni çekirdek mimariden geliyor. Qualcomm, GPU saatlerini resmi olarak açıklamıyor, bu nedenle desteğin ne kadarının hız aşırtma olduğunu ve mimari iyileştirmelerin ne kadar olduğunu söylemek zor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: