()

Kablosuz kulaklıklar hayatımıza gireli çok fazla olmadı. Fakat yayılmaları hayli hızlı oldu diyebiliriz. Aslında kablosuz kulaklıklar yıllardır vardı. Lakin Apple’ın tanıttığı AirPods ile iş ayrı bir boyuta taşındı. 

Apple’ın ardından pek çok akıllı telefon üreticisi kablosuz kulaklık işine girdi. Bugün sektörün geneline baktığımızda telefon üretip de kablosuz kulaklık üretmeyen firma yok diyebiliriz.

Akıllı kulaklık arayanlar müjde! Artık aramayın çünkü buldunuz!

Sektördeki kablosuz kulaklık alternatifi çok fazla olunca, kullanıcılar da seçmekte zorluk çekebiliyorlar. Lakin size müthiş bir önerimiz olacak. Bu önerimize aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere bir akıllı kulaklıkta bulunması gereken tüm özellikler size tavsiye ettiğimiz bu kablosuz kulaklıkta mevcut.

Aktif gürültü engelleme, dokunmatik kontroller, kablosuz şarj kutusu, kulaktan çıkartınca çalan sesi durdurma özelliği ve çok daha fazlası.

Şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Hali hazırda piyasa da 200 TL ve civarına satılan kablosuz kulaklıklardan hiç biri beklenen performansı sunamıyor. Dışarıda müzik dinlerken bile bu tarz kulaklıklarda kopmalar yaşanabiliyor.

Rüzgarlı havalarda ya da gürültülü ortamlarda ise ne dediğinizi kendiniz bile anlayamıyabiliyorsunuz. 

Dolayısıyla iyi bir kablosuz kulaklık almak istiyorsanız fiyat skalanızı biraz daha yükseltmeniz gerekiyor. Yoksa ucuza aldığınız kulaklıktan mevcut şartlarda memnun kalmanız pek de mümkün olmayabilir.

Elbette yine de tercih siz kullanıcıların.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: