Scroll to top
© 2019, 1CONN Creative 1CONN, Tüm hakları saklıdır.
Share

Akıllı Valiziniz Olsun İster miydiniz?

Sık sık seyahat edenlerin en büyük endişelerinden biri de özenle hazırlanan valizlerin güvenliği konusudur. Valizinizin kaybolması veya çalınması yolculuğunuz esnasında tadınızın kaçmasına sebep olabilir. Artık bu endişeleri bir kenara bırakabileceğiniz mükemmel donanımlı valizler üretilmeye başladı bile. Üzerinde birçok teknolojiyi barındıran akıllı valiz , uzaktan kontrol edebileceğiniz yapısı sayesinde sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi vaad ediyor.

Akıllı valiz, Android ve iOS üzerinde bulunan uygulaması sayesinde akıllı telefon aracılığıyla kilitlenebiliyor ve açılabiliyor. Ayrıca tutma kolunu çektiğinizde bavulun ağırlığını öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede de yük sınırını aştım mı aşmadım mı gibi dertleriniz de sona eriyor. Üstelik üzerinde bulunan GPS sayesinde ise gezdiğiniz yerlerin detayları telefon üzerinden görülebiliyor.

Bluesmart konusu da özellikle güvenli yapısıyla dikkat çekiyor. Valizden çok fazla uzaklaştığınız taktirde valiz kendini otomatik olarak kilitliyor ve böylece kötü niyetli kişilerin eline geçmesi de engellenmiş oluyor. Bunun yanı sıra valizin bulduğu konumu da uygulamaya gelen bildirimler aracılığıyla takip edilebiliyor.

Akıllı valiz, uzun yolculuklarda şarjı biten ve sizleri yarı yolda bırakan akıllı telefonlarınızı 6 kereye kadar şarj edebiliyor. Aynı zamanda da laptop ve tablet bilgisayarlar için özel bölümlere sahip olmasıyla birlikte elektronik cihazların taşınmasını daha da portatif bir hale getirmiş.

Bu akıllı valizin etiket fiyatı ise, 265 dolar… Sahip olmak için 2015′in Ağustos ayına kadar beklemek gerekiyor.

Kaynak : SosyalMedyaKulubu.com.tr

Related posts

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir