()

Süper kahraman dizi ve filmleri bildiğiniz gibi ülkemizde de büyük bir ilgi ile karşılanıyor. ATV de süper kahraman formatına biraz giren Akıncı dizisi ile Cuma akşamı seyircilerin karşısına çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi, kullandığı teknolojik cihazlar ile de ön plana çıkmayı başardı.

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatının önüne geçmek için maceraya koyuluyor. Henüz origins’i yani Akıncı’nın neden Akıncı olduğunun açıklanmadığı dizi, PlayStation VR kaskı ile oyun dünyasında da kendine yer bulmayı başardı.

Dizide bir bölümde antrenman için Akıncı’yı sanal dünyaya bağlamak isteyen Tolga Tekin (Orhan), bunun için PlayStation VR’ı kullanıyor. Ancak PS VR’ı açtığınızda orta ve yan bölümünde mavi bir ışık yanar. Ancak dizi de PS VR kapalı bir şekilde kullanıldı. Bu tip çekim hataları olabilir o yüzden hor görmemek gerekiyor.

Akıncı

İşlediği konusu ile dikkatleri üzerine çeken Akıncı dizisi önümüzdeki hafta Cuma günü 2. bölümü ile karşımıza çıkacak. 2. bölümün fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Akıncı oyuncu kadrosu

Şükrü Özyıldız – Akıncı

Büşra Develi – Nergis

Yıldıray Şahinler – Cevdet

Tolga Tekin – Orhan

Erkan Bektaş- Kemal

Didem İnselel – Aylin

Sermet Yeşil – Köksal

Müge Boz – Beste


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: