Scroll to top
© 2019, 1CONN Creative 1CONN, Tüm hakları saklıdır.
Share

Apple, iPhone ile çekilen en iyi fotoğrafları sergiliyor

Dünyanın her yerinden yetenekli kullanıcılar iPhone ile çektikleri fotoğrafları, Apple’ın düzenlediği Shot on iPhone Challenge yarışması için Instagram ve Twitter hesaplarında paylaştı. Bu yarışmanın kazananı olan 10 fotoğraf ise belirli şehirlerdeki reklam panolarında, Apple Store’larda ve internette sergilenmeye hazırlanıyor.

iPhone Xs Max’ten iPhone 7’ye kadar birçok farklı modelle çekilen fotoğraflar, hem fotoğrafların güzelliği ve kalitesiyle iPhone ürün serisindeki kameraların kalitesini öne çıkarıyor. Dolayısıyla Shot on iPhone Challenge yarışmasının kullanıcılara iPhone’un özelliklerini yeniden hatırlatmak üzere tasarlandığını söyleyebiliriz.

Yarışmaya Singapur, Almanya, Beyaz Rusya, İsrail ve ABD gibi birçok ülkeden fotoğrafçının katılım gösterdiğini belirtelim.  Açıkçası bu durum iPhone fotoğrafçılarının küresel çaptaki yaygınlığını bir kez daha gösteriyor. Renkli şehir manzaralarından meraklı hayvanlara, yaratıcı yansımalardan durağan detaylara kadar fotoğraflarda bir çok farklı konu işleniyor.

Tanınmış profesyonel fotoğrafçılar Pete Souza, Austin Mann, Annet de Graaf, Luísa Dörr, Chen Man, Phil Schiller, Kaiann Drance, Brooks Kraft, Sebastien Marineau-Mes, Jon McCormack ve Arem Duplessis’ten oluşan uluslararası jüri, seçtikleri bu fotoğraflara dair görüşlerini de paylaşıyor. Gelin kazananlara hep birlikte göz atalım.

Kazananlar

Alex Jiang (ABD) Phone XS Max

Blake Marvin (ABD), iPhone XS Max

Darren Soh (Singapur), iPhone XS Max

Nikita Yarosh (Beyaz Rusya), iPhone 7

Dina Alfasi (İsrail), iPhone X

Elizabeth Scarrott (ABD), iPhone 8 Plus

Andrew Griswold (ABD), iPhone XS

Bernard Antolin (ABD), iPhone XS Max

LieAdi Darmawan (ABD), iPhone XS


Source link

Related posts

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir