()

Malum merakla beklenen yeni nesil konsollar sonunda satışa çıktı. Hem Sony, hem de Microsoft yeni nesil konsollarını Türkiye’de de satışa sundu. 

Microsoft hem Series S, hem de Series X’i eş zamanlı olarak satışa sunarken, Sony ise PS5’in dijital versiyonunu 2021 yılında satışa çıkaracağını açıkladı. 

Peki yeni yıla girmeden, yeni nesil konsola geçmeye ne dersiniz?

Malum yeni nesil konsol fiyatları herkesin ulaşabileceği seviyelerde değil. Fakat bu sizin yeni nesil konsol sahibi olmayacağınız anlamına gelmiyor. Hali hazırda sosyal medya üzerinde çekilişle dağıtılan pek çok yeni nesil konsol mevcut.

Bu kampanyalara son örnek ise MediaMarkt tarafından gerçekleştirilen Xbox Series X kampanyası.

Xbox Series X kazanmak için yapmanız gereken şey ise çok basit. Öncelikli olarak MediaMarkt’ın Instagram hesabını takip etmeniz gerekiyor. Sonrasında ise aşağıdaki paylaşıma en yaratıcı yorumu yaparak konsolu kazanabilirsiniz.

MediaMarkt son katılım tarihi olarak 28 Aralık tarihini belirlemiş. Size tavsiyemiz bu fırsatı kaçırmamanız. Sonuçta bir yorum yapıp, bir arkadaş etiketlemeyle çok fazla bir kaybınız olmayacaktır.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Teknolojioku olarak bizim de sosyal medya çekilişlerimiz devam ediyor. Önümüzdeki günlerde akıllı saat, usb bellek ve taşınabilir oyun konsolu vereceğiz. Bizleri de sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: