()

2020 pek çok üretici için iyi geçmemiş olsa da Oppo için bu durumun aksini söylemek mümkün. Çinli üretici 2020 yılında müşteri kitlesini önemli oranda genişletti. Türkiye’deki operasyonlarına da hız veren Oppo, hem model sayısını arttırdı, hem de yazılım tarafında önemli işlere imza attı.

Oppo’nun ülkemizde satışa sunduğu serilerden birisi de Reno 4’tü. Bilindiği üzere Reno serisi genel itibariyle kamera kurulumu tarafıyla ön plana çıkıyor. Nitekim 4. jenerasyon Reno modellerinde de bu durum değişmedi. 

Bu fiyata böyle selfie çeken başka telefon yok!

Ailenin en uygun fiyatlı modeli olan Reno 4 Lite ise selfie tarafında muazzam bir performans sergiliyor. Dilerseniz bu telefonla ilgili hazırladığımı yeni içerik videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere Oppo Reno 4 Lite selfie tarafında gayet başarılı işler çıkarıyor. Ayrıca gün ışığında telefonun video ve fotoğraf performansı da gayet tatminkar.

Ön yüzünde çift ana kamera yer alan nadir modellerden biri olan Reno 4 Lite, ekran kalitesi, tasarımı ve fiyatıyla da gayet cazip bir cihaz.

Eğer iyi selfie çeken uygun fiyatlı bir model arıyorsanız, tercihleriniz arasında Reno 4 Lite’ı da ekleyebilirsiniz.

Telefon ile ilgili sorularınızı dilerseniz bu videonun altına, dilerseniz de haberimizin alt kısmında yer alan yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: