()

Türkiye’de üretilen ve Bilkom güvencesiyle satışa sunulan TCL 55C715 televizyonun genel özelliklerine bu videoda göz atıyoruz.

Bu televizyon Türkiye’de üretiliyor TCL C715 QLED

Dünyanın en büyük ikinci panel üreticisi olan TCL tarafından geliştirilen televizyon Kuantum Dot teknolojisine sahip. QLED olarak bilinen bu teknolojide aydınlatma için LED yerine nanometre boyutunda kuantum kristaller kullanılıyor. Bu televizyon modelinde 1 milyara yakın quantum parçacık bulunuyor. Bu sayede oluşturulan görüntü çok net, keskin ve gerçekçi hale geliyor.

Televizyonun boyutu isminde de anlaşılacağı üzere 55 inç. Yani 139 cm büyüklüğünde bir ekranımız var. Neredeyse çerçevesiz bir ekranı sahip olan televizyon Android TV işletim sistemi ile geliyor. Bu da televizyonu uygulama yükleyebileceğiniz anlamına geliyor. Netflix’ten Amazon Prime Video’ya kadar birçok uygulamayı televizyona yükleyerek kullanabiliyorsunuz.

Google Asistan desteği de bulunan televizyona sesli komut verebilme imkanınız da var. Uzaktan kumanda üzerinden kullanılabilen bu özellik sayesinde televizyonla konuşabiliyorsunuz. Dahili uydu alıcı bulunan TCL 55C715 HDR10+, Dolby Atmos ve Dolby Vision desteklerine de sahip.

MagiConnect akıllı telefon uygulaması ile telefon ekranını televizyona yansıtabiliyorsunuz.

YouTube kanalamızda yayınlanan TCL 55C715 televizyon incelemesinde ürünle ilgili detayları anlatıyoruz: 

TCL 55C715 modeli ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

TCL 55C715 55 inç 139 cm 4K UHD desteği Quantum Dot Panel HDR10+ desteği Dahili HD uydu alıcı Çerçevesiz ekran MagiConnect akıllı telefon uygulaması Dolby Atmos ses desteği Dolby Vision görüntü desteği Akıllı cihazlarla TV üzerinden bağlantı kurabilme Android işletim sistemi Google Asistan desteği TCL AI özelliği (sesli komut verilebilme) 5.999 TL (Kampanya fiyatı)


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: