()

HMD Global çatısı altında üretim yapmaya devam eden Nokia, akıllı telefon pazarında var olma savaşı veriyor. Tepe seviyede bir türlü beklenen modelini piyasaya süremeyen şirket, gözünü giriş ve orta segmente hitap eden telefonlarına dikmiş durumda. Bu kapsamda yakın zamanda satışa sunulmasını umduğumuz Nokia 6.4 için ortaya güzel haberlerin çıktığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan haberimizin detaylarına hep birlikte bir göz atmış olalım.

Bütçe dostu Nokia 6.4 basın görselleri ve fiyatı ortaya çıktı

Nisan ayında tanıtılması beklenen Nokia 6.4 için basın görselleri yayınlandı. Ortaya çıkan bu görseller, telefon hakkında bizlere önemli detaylar veriyor. Buna göre cihazın damla çentik gibi artık geleneksel sayılabilecek bir tasarım diline sahip olduğunu görüyoruz. Bu geleneksel düşünce, 3.5 mm jak girişinin de cihaza yerleştirilmesi ile adeta zirve yapıyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak 6.45 inçlik düz bir ekran yapısı ile gelen Nokia 6.4 modelini 9.2 mm kalınlığa sahip olacağı ortaya çıkıyor.

Ön taraftaki damla çentik bölümünde yer alacak olan selfie kamerasının ise 16MP çözünürlüğe sahip olacağı ifade ediliyor. Arka kısımda ise 24MP’lik ana kameraya 12 megapiksel ultra geniş, 2 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik sensörünün eşlik etmesi bekleniyor. 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile kutusundan çıkacak olan cihazın fiyatının ise 249 euro olacağı söyleniyor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: