()

Özellikle pandemi döneminde yıldızı hızla parlayan ancak aynı hızla sönen sesli sohbet uygulaması Clubhouse’da bir dönem sona eriyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre uygulamaya davetiye ile katılma dönemi sona erdi. Buna göre artık isteyen herkes Clubhouse uygulamasını kullanabilecek.

İlk çıktığı dönemde sadece iOS işletim sistemine sahip belli iPhone modelleri ile çalışan Clubhouse daha sonra Android işletim sistemine de gelmişti. Ancak Android’e gelmesiyle beraber yine davetiye sistemi ile elde edilebilen bu uygulamada yeni bir düzenleme yapıldı.

Uygulamanın geliştiricileri Paul Davison ve Rohan Set yaptıkları açıklama ile davetiye şartını kaldıracaklarını duyurdular. Kademeli olarak kalkacak bu sistemle beraber yeni bir dönem başlayacak ve isteyen herkes Clubhouse uygulamasını kullanabilecek.

Yapılan açıklamada her Çarşamba günü uygulamaya yeni kişilerin ekleneceği duyuruldu. Bu sistemin nasıl çalışacağı bilinmiyor. Ancak muhtemelen uygulamayı yükleyen yeni kullanıcılar Çarşamba günleri davetiye gerektirmeden üye olabilecekler.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: