Scroll to top
© 2019, 1CONN Creative 1CONN, Tüm hakları saklıdır.
Share

En estetik selfie’yi çekmenize yardımcı olacak 7 mobil uygulama

Selfie (özçekim) akımı o kadar sevildi ki her yaştan kullanıcı, sosyal medya platformlarında, çektiği selfie’leri paylaşmayı alışkanlığın da ötesinde bağımlılık haline getirdi.

Defalarca çeşitli açılardan çekilmeye çalışılan ve her seferinde o kadar da başarılı olamayan fotoğraf kareleri, uygulama geliştiricilerini harekete geçirdi. Yeni ve oldukça başarılı mobil uygulamalar, artık selfie’leri daha estetik ve eğlenceli hale getiriyor. İşte başarılı selfie’ler oluşturabilmek için kullanabileceğiniz bazı uygulamalar…

MeituPic

Güzellikle ilgili detaylara önem veren MeituPic, inceltme, cilt sorunlarını saklama gibi birçok ayara sahip. Ayrıca sizi daha uzun ya da gözlerinizi daha büyük gösterebilme gibi alternatifler de sunuyor. Bu uygulama iOS, Android ve Windows Phone destekli.

1

 

B612

Line ekibinin başarılı işlerinden biri olan B612 tamamen selfie için donatılmış ayarlarla dolu. Daha iyi, daha estetik görüntüler sergilenebilmesi için, selfie tutkunlarına 40’tan fazla filtre seçeneği sunan B612, iOS destekli bir uygulama.

2

 

Photo Wonder

Yüzünüzde hiç renk olmadığını düşünüyorsanız, Photo Wonder sayesinde fotoğraflarınıza makyaj yapabilirsiniz. Bu uygulama, o kadar detaylı düşünülmüş ki ten renginizden cilt lekelerinize kadar, silmek veya değiştirmek istediğiniz her özelliğiniz için farklı araçlara sahip. Bu uygulama iOS ve Android destekli.

3

 

FrontBack

FrontBack, adından da anlaşılabileceği gibi fotoğrafınıza farklılık katmak adına, aynı anda hem ön hem de arka kamerayı devreye sokarak, o anda nasıl göründüğünüzü ve önünüzde nereye baktığınızı göstermenizi sağlıyor. Selfie’lere farklı bir boyut kazandıran FrontBack, iOS ve Android destekli bir uygulama.

4

 

Line Selfie Sticker

Herkes en iyi fotoğrafın peşindeyken, siz bir çizgi karakter olmak ister misiniz? Line Selfie Sticker, 100’ü aşkın düzenleme seçeneğiyle size en uygun çizgi karakteri oluşturuyor. Ayrıca, hazırlanan çizgi karaktere konuşma balonu ve diyalog da ekleyebiliyorsunuz.

Line Corp tarafından hazırlanan bu uygulamayla, oluşturduğunuz karakteri Line’da sticker olarak kullanabilirsiniz. Karakterinizi, Instagram veya Facebook’ta da yayınlayabilirsiniz. Line Selfie Sticker, iOS ve Android destekli bir uygulama.

5

 

MomentCam

Bir başka çizgi karakterli uygulama da MomentCam. Bu sefer çizgi karakteriniz, karakalem bir taslak olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca, farklı kostüm ve aktivitelerde görünmenizi sağlıyor. MomentCam,iOS ve Android destekli bir uygulama.

6

 

PIP Camera

Selfie’leriniz için filtreden daha fazlasını istiyorsanız PIP Camera tam size göre. PIP Camera, özel efektlerle fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getiriyor. İsterseniz yüzünüz bir kürenin içinde, ya da bir fotoğraf makinesi kadrajında, hatta bir şişenin içinde bile görünebilir. PIP Camera iOS ve Android destekli bir uygulama.

7

Kaynak : SosyalMedya.co

 

Related posts

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir