()

Cep telefonları icat edildiğinden bugüne çeşitli evrimlerden geçmiş, bilgisayarlar ile yarışır bir teknolojiyi yakalamıştır. Hatta öyle ki, bilgisayarlarımızda yapığımız birçok işlemi, cep telefonlarımızdan daha kolay ve hızlı şekilde yapabiliyoruz.

Örneğin telefonlarımızdaki uygulamalar sayesinde, herhangi bir web siteye üye olmak oldukça basit. Alışveriş sepetinizi kolayca kontrol ederek sipariş vermeniz mümkün. Bu örneği verdim, çünkü koronavirüs salgını sebebi ile kısıtlamalara maruz kaldığımız şu günlerde en çok kullandığımız uygulamaların başında alışveriş geliyor. Aynı şekilde banka uygulamaları, EFT, havale vs vs.

Elbette bahsettiğimiz üst düzey özellikler bunlar değil. Örneğin; 25 dakika içinde yüzde 100 şarj özelliği, örneğin 108 MP çözünürlüğe sahip kameralar ve bunun gibi bazı özelliklerden bahsediyorum.

İçinde bulunduğumuz yılın en büyük yıldızlarından biri de, şüphesiz Huawei oldu. Hem P20 hem de Mate 20 serisiyle bir anda amiral gemisi akıllı telefon piyasasını yeniden dizayn eden firma, ABD yaptırımları sonrasında ciddi darbe gördü. Buna rağmen kısa sürede kendine özgü uygulamalar geliştirerek ABD yaptırımlarına karşı ayakta durmayı başardı. İşini şansa bırakmayan şirket, donanım anlamında da belli başlı adımlar attı.

Bu gelişmelerin yanısıra, içinde bulunduğumuz 2020 yılında, kurlardaki değişim, vergi zamları vs derken akıllı telefon fiyatlarındaki artış bilgisayar fiyatları ile yarışır hale geldi.

Dolayısı ile akıllı telefon almak isteyenlerin biraz paraya kıymaları şart hale geldi. Elbette bu içeriğimiz uygun fiyatlı telefon arayanlar için değil. Hazırlamış olduğumuz listemizde Aralık ayı güncel fiyat ve özellik bilgilerinin yer aldığı, en iyi Huawei telefon modelleri bulunuyor.

Dilerseniz lafı hiç uzatmadan siz değerli okuyucularımız için derlemiş olduğumuz bu listemize hep birlikte göz atalım.

İşte en iyi Huawei telefon modelleri;


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: