Galaxy Unpacked 2024: Galaxy AI ile Yapay Zeka Çağı Geliyor

Galaxy Unpacked 2024: Galaxy AI ile Yapay Zeka Çağı Geliyor

Devrim niteliğinde bir mobil deneyim dönemi başlıyor. Günlük yaşamınızda bağlantı kurma ve yaratıcı olma yöntemlerinizi dönüştürmek üzere geliştirilen en yeni Galaxy inovasyonlarıyla dolu, yepyeni bir çağı keşfetmeye hazır olun. Yeni Galaxy S serisi, şimdiye kadar sunulan en akıllı mobil deneyimleri daha yüksek standarda taşıyacak.

Günlük yaşamınızda daha önce görülmemiş, muhteşem deneyimler yaşayın.

Samsung Electronics Unpacked etkinliği, 17 Ocak’ta San Jose’de gerçekleşecek. Yapay zekadan güç alarak yepyeni mobil deneyimler sunan en gelişmiş ve üstün Galaxy inovasyonlarını açıklarken siz de bize katılın. Etkinlik, samsung.com, Samsung Newsroom ve Samsung YouTube kanalında Türkiye saatiyle 21.00’den itibaren canlı olarak yayınlanacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber Kaynağı www.sektorel.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Yapay zeka ile Türkiye’nin şehirlerini çizdiler – Teknoloji

Yapay zeka ile Türkiye’nin şehirlerini çizdiler – Teknoloji

Yapay zeka ile Multirazen isimli kullanıcı, Türkiye’nin 81 ilini animasyon filmi afişleri tarzında çizdi.

Multirazen isimli hesap tarafından başlatılan girişim, sosyal medyada geniş kitleler tarafından ilgiyle karşılandı.

Her bir ilin özgün ve renkli afişleri, sanatseverlerin beğenisini kazandı. Yapay zekanın çizdiği afişler, Türkiye’nin çeşitli coğrafi ve kültürel zenginliklerini yansıtarak dikkat çekti.

Multirazen’in başlattığı bu sanatsal proje, şehirler arasındaki benzersiz özellikleri ve güzellikleri vurgulayarak büyük bir ilgi uyandırdı.

Sosyal medya platformlarında paylaşılan animasyon filmi afişleri, kullanıcılar arasında hızla yayılarak büyük ilgi gördü.

Proje, yapay zekanın sanatsal potansiyelini ve Türkiye’nin çeşitliliğini vurgulayarak geniş bir kitle tarafından takdirle karşılandı. Multirazen’in Türkiye’nin 81 ilini kapsayan bu özgün projesi, sanatseverleri bir araya getirirken, aynı zamanda yapay zekanın yaratıcılığını sergileyerek teknolojinin sanatla buluşmasına örnek oldu.

Animasyon filmi afişleri, Türkiye’nin farklı bölgelerine özel unsurları ön plana çıkararak çizilen afişler beğenildi.

Kullanıcılar Ankara’da Anıtkabir’in olmadığını belirterek Ankara afişini eleştirdi. Ankara haricinde diğer kullanıcılar kendi memleketi olan iller için hazırlanan afişler ise beğeni topladı.

İşte o görüntüler:

Yapay zekaya hazırlatılan Türkiye şehirleri…


— Aykırı (@aykiricomtr) December 27, 2023

Haber Kaynağı ulusal24.com

Bilim kurguydu gerçek oluyor: Yapay zeka ile kendinizi dijitale aktarabiliyorsunuz – Teknoloji

Bilim kurguydu gerçek oluyor: Yapay zeka ile kendinizi dijitale aktarabiliyorsunuz – Teknoloji

Bilim kurgu filmlerinde yer alan insanların kendini dijital olarak klonlaması gerçek oluyor. Eternity.ac adlı bir şirket insanları yapay zeka ile dijitale kodlamanın bir yolunu buldu. 3 adımlı basit bir klon oluşturma süreciyle, insanlar görünümlerini, düşüncelerini, deneyimlerini ve anılarını dijitale aktararak sonsuza kadar koruyabiliyor.

Eternity.ac, gelecek nesillerin sevdikleriyle etkileşime geçmelerine, hayranların kamusal figürlerle etkileşime geçmelerine ve insanların farklı bakış açılarını anlamalarına olanak tanıyan yeni bir yapay zeka kullanıyor. Klonlar oluşturulduktan sonra, insanlar yazılı sohbet veya sesli konuşmalar yoluyla bu dijital klonlarla etkileşimde bulunabiliyor.

Eternity.ac’nin dijital klon oluşturma süreci şu adımlardan oluşuyor:

-Düşüncelerinizi kaydedin: Kullanıcılar deneyimlerini, düşüncelerini ve anılarını desteklenen dillerde konuşarak kaydedebilirler.
-Gerçekçi bir 3D avatar oluşturun: Kullanıcılar gerçekçi bir 3D görüntü oluşturmak için selfie’lerini farklı açılardan yükleyebilirler.
-Klonunuzu indirin: Kişisel klon, buluta kaydedilir ve kullanıcılar tarafından paylaşılabilir veya güvenli bir şekilde indirilerek saklanabilir.
-Eternity.ac klon oluşturmak için insanlardan ücret talep etmiyor. Ancak insanlar oluşturdukları klonlarında ince ayarlar yapmak ve konuşma özelliğini eklemek istiyorsa bu hizmeti 20 dolar abonelik ücreti kapsamında sunuyor. Klon projesinin şu an Türkçe dil desteği bulunmuyor. İlerleyen dönemlerde desteklenip, desteklenmeyeceği konusunda ise henüz bir açıklama yok.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

SpaceX ile Starship’in bağlantısı kesildi – Teknoloji

SpaceX ile Starship’in bağlantısı kesildi – Teknoloji

SpaceX’in ay ve ve ötesine yolcu astronot taşımak için geliştirdiği Starship “Super Heavy” roketinin geçtiğimiz saatlerde ikinci uçuş denemesi gerçekleştirildi.

Fırlatmanın başlarında her şey yolunda giderken 8’inci dakikada insansız uçuş yapan roketin SpaceX ile olan bağlantısı kesildi. Fırlatmanın canlı yayınını sırasında “uçuş sonlandırma sistemi”nin etkinleştirildiği ve roketin güzergâhının dışına çıkmayacağı duyuruldu.

Roketin nisan ayında yapılan ilk testinde kalkıştan sonraki 4’üncü dakikada roket havada patlayarak Meksika Körfezi’ne düşmüştü. İkinci uçuş testinde ise Starship’in 240 kilometre irtifaya çıkması ve fırlatmanın 90’ıncı dakikasında Pasifik Okyanusu’nun Hawaii açıklarına iniş yapması bekleniyordu.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Ferrari kripto kervanına katıldı! Artık ödemeler kripto ile yapılabilecek. – Teknoloji

Ferrari kripto kervanına katıldı! Artık ödemeler kripto ile yapılabilecek. – Teknoloji

Ferrari, lüks spor otomobilleri için Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto para ödemelerini kabul etmeye başlayarak, bu uygulamayı Avrupa’ya genişletme planları yapıyor. Şirket, zengin müşterilerinin talepleri doğrultusunda kripto ödeme seçeneğini sunmaya karar verdi.

Ferrari’nin Baş Pazarlama ve Ticaret Sorumlusu Enrico Galliera, Reuters’a yaptığı açıklamada, bu adımı pazar ve bayi talepleri doğrultusunda attıklarını açıkladı. Ferrari, kripto ödemeler için başlangıçta büyük kripto ödeme işlemcilerinden biri olan BitPay’i kullanacak ve Bitcoin, Ether, ve USDC gibi önemli kripto paralarla işlem yapılmasına izin verecek.

Şirket, kripto para ödeme planlarını gelecek yılın ilk çeyreğinde Avrupa’ya genişletmeyi hedefliyor. Ferrari’nin en büyük bölgesi olan Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA), bu yılın ilk yarısında toplam araç sevkiyatının yüzde 46’sını temsil ediyor.

2022 yılında dünya genelinde 13,200 araç satan İtalyan şirketi, araç fiyatlarını 200,000 Euro’dan başlayarak 2 milyon Euro’ya kadar çıkarıyor.

Ferrari, yılın ilk yarısında Amerika’da 1,800’den fazla araç sattı. Galliera, Ferrari’nin kripto para ile kaç araç satacağına dair spesifik bir sayı vermedi, ancak şirketin sipariş portföyünün güçlü olduğunu ve 2025 yılına kadar tamamen dolu olduğunu belirtti.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

WhatsApp’a e-posta ile doğrulama özelliği geliyor – Teknoloji

WhatsApp’a e-posta ile doğrulama özelliği geliyor – Teknoloji

WhatsApp’ın yeni bir özelliği, Android’in beta sürümünde ortaya çıkmış durumda. Bu yeni özellik, WhatsApp’a giriş yaparken ekstra bir güvenlik önlemi sunuyor.

Normalde WhatsApp’a giriş yaparken kullanıcılar telefon numaralarını kullanırlar. Ancak bu yeni özellikle birlikte e-posta adresi de bir giriş seçeneği olarak sunulacak. Bu özellik, yeni bir cihazda WhatsApp hesabınıza oturum açarken devreye girecek.

Kullanıcılar, SMS veya arama yoluyla alınan kodları beklemek yerine, e-posta adreslerine gönderilecek özel bir kod ile giriş yapabilecekler. Bu, WhatsApp kullanıcılarına ek bir güvenlik seçeneği sunarak hesaplarını daha fazla koruma altına almalarına yardımcı olabilir.

Henüz geliştirilme aşamasında olan bu özelliğin tam olarak nasıl çalışacağı ve ne zaman genel kullanıma sunulacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak WhatsApp, kullanıcıların hesaplarını daha güvenli hale getirmek için bu tür yeni özellikleri test etmeye devam ediyor gibi görünüyor.

 


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Apple, iOS 17 ile ilk etapta sunulmayacak özellikleri yayınladı – Teknoloji

Apple, iOS 17 ile ilk etapta sunulmayacak özellikleri yayınladı – Teknoloji

Eylül ayında Apple’ın yeni iPhone serisi ile tanıtması beklenen iOS 17 hakkında yeni gelişmeler duyurulmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan yeni açıklamaya göre, iOS 17’nin sunulduğunda hemen aktif olmayacak bazı özellikler olduğu ifade ediliyor. Bu özellikler arasında spesifik olarak AirDrop aktarımı ve Günlük özelliği bulunuyor.

AirDrop özelliği, kapsama alanından çıktığınızda bile, hem sizin hem de alıcı kişinin iCloud hesabına giriş yaptığında, paylaşılan içeriğin güvenli ve yüksek kaliteli bir şekilde internet üzerinden aktarılmasına olanak tanıyor.

“Günlük” adı verilen bir diğer özellik ise hemen sunulmayacaklar arasında yer alıyor. Bu özellik, özel anları yeniden yaşamak için yeni bir yol sunuyor. Önemli olaylar veya günlük aktivitelerle ilgili düşüncelerinizi kaydedebilmenizi sağlayan bir özelliktir. Fotoğraflar, müzikler, ses kayıtları ve daha fazlasıyla kayıtlarınızı detaylandırabilir, önemli anları işaretleyebilir ve daha sonra gözden geçirmek, yeni fikirler elde etmek veya hedefler belirlemek için kullanabilirsiniz.

Bunun dışında, Ortak Apple Music Çalma Listeleri de ilk etapta aktif olmayacak özellikler arasında yer alıyor.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

iPhone SE 4’ün özellikleri sızdırıldı: iPhone 14 ile benzer olacak! – Teknoloji

iPhone SE 4’ün özellikleri sızdırıldı: iPhone 14 ile benzer olacak! – Teknoloji

Apple’ın bütçe dostu akıllı telefon serisinin yeni üyesi olarak beklenen iPhone SE 4, tasarım değişiklikleri ve güçlü performansıyla dikkat çekiyor. Apple analisti Ming-Chi Kuo’nun verdiği bilgilere göre, iPhone SE 4, iPhone 14’ün tasarım dilini yansıtarak modern ve şık bir görünüme sahip olacak. Çentikli ekran tasarımı, yuvarlatılmış köşeleri ve dokunmatik kontrollerle amiral gemisi iPhone’larla benzer bir deneyim sunacak. Ayrıca, iPhone SE 4, LCD ekran yerine OLED panele geçiş yaparak daha canlı renkler ve yüksek kontrast sunacak.

iPhone SE 4, 5G bağlantı desteğine sahip olacak ve Apple’ın tescilli modemini kullanarak 5G bağlantısını etkinleştiren ilk telefon olacak. Bu sayede yüksek hızda veri indirme ve yükleme, kesintisiz çevrimiçi içerik izleme ve düşük gecikme süreleriyle oyun oynama gibi avantajlar sunacak.

Telefonun en dikkat çeken özelliklerinden biri ise Apple’ın özel tasarımı olan USB-C portunun kullanıma sunulması olacak. Bu, cihazın şarj edilmesi ve veri transferi için daha evrensel bir bağlantı sağlayacak ve Avrupa Birliği’nin şarj cihazı standardına uyumlu olacak.

Webmasto’nun haberine göre, iPhone SE 4’ün yan tarafında bulunan sessize alma / ses açma düğmesi ise çok fonksiyonlu bir Eylem Düğmesi ile değiştirilecek. Bu düğme, kullanıcıların birçok işlevi atayabileceği bir buton olarak kullanıcılara daha fazla esneklik sağlayacak.

Apple analistlerine göre, iPhone SE 4’ün 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu model, uygun fiyatlı akıllı telefon segmentinde rekabetçi bir seçenek olarak kullanıcıların karşısına çıkacak.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Akıllı saat ile temassız ödeme kolaylığı Akbank ve HUAWEI iş birliğiyle Türkiye;de

Akıllı saat ile temassız ödeme kolaylığı Akbank ve HUAWEI iş birliğiyle Türkiye;de

Geleceğin bankacılığı anlayışıyla, birçok inovatif ve teknolojik projeye imza atan Akbank ve HUAWEI, mobil ödeme kategorisinde bir ilke imza atıyor. İki şirketin inovasyon odaklı çalışmasıyla Akbank, HUAWEI akıllı saatler ile ödeme dönemini başlatıyor.

75 yıldır dijital bankacılık teknolojileri alanındaki öncü çalışmalarıyla birçok yeniliği hayata geçiren Akbank, HUAWEI iş birliği ile bir ilke daha imza atıyor. Akbank ve HUAWEI yaygınlaşan temassız ödeme yöntemleri özelinde eşsiz bir alternatif sunuyor. Akbank müşterileri artık, temassız ödemelerini HUAWEI Watch 3 akıllı saatleriyle hızlı ve pratik bir şekilde yapabiliyorlar.

Bu uygulamanın Akbank’ın dijital teknolojilerle hayata değer katma hedefinin bir yansıması olduğunu belirten Akbank Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “HUAWEI iş birliğinde giyilebilir teknolojiler ile bankacılık hizmetlerini buluşturuyor ve böylece Türkiye’de yeni bir ilke imza atıyoruz. Artık Akbank Mobil kullanıcıları, HUAWEI akıllı saatlerini POS cihazına dokundurarak ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Ayrıca geliştirdiğimiz bu uygulama navigasyon hizmeti, Akbank lokasyonları için rehber gibi farklı özellikleri de beraberinde getiriyor. Böylece kart veya telefon ile temassız ödeme yapmanın yeni ve çok kolay bir alternatifini sunmuş oluyoruz. Hayata hız, verimlilik ve keyif katan yeni bir inovasyonu Akbanklılarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde de teknoloji kabiliyetimiz, yetkin ekiplerimiz ve güçlü iş birliklerimizle Geleceğin Bankacılığını inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

HUAWEI Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao, Akbank ile yaptıkları iş birliğini değerlendirirken, “Akbank ile çalışmaktan ve bu yeni teknolojiyi Akbank kullanıcılarına sunmaktan çok memnunum, akıllı saat ile temassız ödemenin yeni trend olacağına inanıyorum, gelecekte giderek daha fazla akıllı saat bu işlevi destekleyecek. HUAWEI, pazara sürekli olarak daha fazla inovasyon teknolojisi sunmak için ortaklarımızla birlikte çalışacaktır” dedi.

HUAWEI Watch 3 akıllı saatlere yüklenebilen Akbank uygulaması, birden fazla özelliği de beraberinde getiriyor. Watch 3 kullanıcıları ödeme işlevinin yanı sıra, uygulama üzerinden en yakın Akbank ATM ve şubelerini görebiliyor, yol tarifi alabiliyor ve güncel kurları akıllı saatleri üzerinden tek dokunuşla görüntüleyebiliyor. Sektörde eşi olmayan bu özelliklerle akıllı saat ile ödeme devrini başlatan Akbank, müşterilerine kolaylık ve verimlilik sunuyor.

HUAWEI akıllı saat kullanıcısı olmayan Akbank müşterileri ise HUAWEI Online Mağaza’da yeni nesil ödeme platformu Juzdan’ı kullanarak alışverişlerini tek tıkla tamamlayabiliyor. Akbanklılar alışverişlerini tamamlarken, “Juzdan ile Öde” hizmetini kullanarak dilerlerse hesaplarındaki para ile dilerlerse de kredi kullanarak ödemelerini tamamlayabiliyorlar.

Akbank uygulamasının HUAWEI’nin diğer akıllı saatlerine de entegre edilmesi için çalışmalar sürüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber Kaynağı www.sektorel.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Yeni Alienware Aurora R16 ile Tanışın!

Yeni Alienware Aurora R16 ile Tanışın!

Dell Technologies, Alienware’in yeni Aurora masaüstü bilgisayarını duyurdu. Oyuncuların beklentilerine yanıt vermek için yeni nesil masaüstü bilgisayarlarını oyun deneyimini zenginleştirecek şekilde geliştiren Alienware, Aurora R15 modelini yeniden tasarlayak Alienware Aurora R16’yı piyasaya sürüyor. Akustik ve termal iyileştirmeler içeren ve yerden tasarruf sağlayan bu yeni tasarımla oyuncuların Alienware’den beklediği üstün oyun performansı hedefleniyor. Aurora R16’daki başlıca yeniliklerse şöyle:

Optimize edilmiş hava akışı: Ortalama yüzde 20 daha sessiz sistem, yüzde 10’a kadar daha düşük CPU ve yüzde 6 daha düşük GPU sıcaklıkları

Yerden tasarruf: Toplam hacimde R15’e göre yaklaşık yüzde 40’a varan azalma sağlanırken, iç hacim değişmeden 25,2L olarak devam ediyor. 

Çok yönlü estetik: Farklı ortamlara uyum sağlayan evrensel tasarım

Modern bir tasarım dili olan Legend 3’ün Aurora R16’da ilk kez masaüstünde kullanılmaya başlanması, tüm bu avantajların elde edilmesini sağlıyor.

 

Daha minimal, daha verimli bir tasarıma doğru…

Aurora R16’ya daha detaylı bakıldığında, onu geliştiren   tasarımcı ve mühendislerin iki ana odak noktası olduğu görülüyor. Bunlar; performans hedeflerini karşılarken daha sessiz ve daha soğuk bir sistem sağlayan hava akışı verimliliği oluşturmak ve modern hâle getirilmiş, optimize edilmiş ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan bir tasarımla Legend’ın Future Minimal anlayışını keşfetmeye devam etmek. 

Aurora R16’ya bakıldığunda ilk fark edilen şey, kasanın sol tarafında görüntülenen ve “Stadium Loop” olarak da bilinen oval ışığı. Bu, masaüstünde dikkat çekmek için üzere tasarlanmış görsel ana cazibe merkezi olarak konumlanıyor. Stadium Loop, ana havalandırma deliği çevresi boyunca yanıyor. Bu havalandırma deliği, önceki nesle göre daha büyük bir hava girişi sağlayarak daha verimli hava akışına imkan veriyor. Stadium Loop ışığıysa bir Alienware Legend mirası olarak yerini alıyor.

Stadium Loop sayesinde ve şeffaf yan panel seçeneğiyle Aurora’nın yan tarafını yeni odak noktası hâline getirilmiş durumda. Başka bir deyişle, masaüstünün yandan görülmesi amaçlanıyor. Bu yeni bakış açısı, tasarımın geri kalanında sadeliği artırmaya, genel hacmi küçültmeye ve ön girişten daha fazla hava akışı yönlendirmeye yardımcı oluyor. Daha büyük yan ve üst havalandırma deliklerinin yanı sıra dâhilî kablo yönetiminde yapılan güncellemeleri de içeren bu iyileştirmeyle daha sessiz ve daha serin bir masaüstü için hava akışı verimliliği elde edilebiliyor.

 

Kendi sınıfının üzerindekilere meydan okuyor

Tüm hava akışı verimlilikleri sayesinde Aurora R16, hem daha küçük hem de sahip olduğu eşdeğer konfigürasyonlarla önceki aile üyelerinin performansını aşıyor. Daha geniş bir oyuncu kitlesine hitap edecek konfigürasyon seçenekleriyle R16’nın yalnızca etkili bir sürüm değil, aynı zamanda birçok kişi için Aurora deneyimine giriş olması hedefleniyor.

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi GPU’lar
12. ve 13. Nesil Intel® Core™ masaüstü İşlemciler
Hem kablolu hem de kablosuz bağlantılar için Wi-Fi 6 (veya 6E) ve 2.5Gbps Ethernet
64GB’a kadar 5200 MT/s DDR5 Bellek veya 32GB 5600 MT/s DDR5 Bellek
8TB’a (2x4TB) kadar SSD Depolama
80 Plus Platinum dereceli Güç Kaynakları (500W veya 1000W)
Daha fazla depolama için isteğe bağlı opsiyonel 1 TB Sabit Sürücü
Windows 11 Home, bir aylık Xbox Game Pass Ultimate ile yüzlerce yüksek kaliteli oyuna erişim

 

Sıkı kalite ve doğrulama süreci sayesinde, yeni GPU ve CPU’lar zaman içinde kullanıma sunulacak. İlk başta en popüler konfigürasyonlarıyla sunulacak, daha sonra bunları genişletilecek. Aurora R16’nın tasarım, akustik ve termal iyileştirmelerinden heyecan duyuyor ancak önde gelen kartların sunduğu performansı arıyorsanız, R16’nın yıl sonundan önce piyasaya sürülen en güçlü masaüstü bilgisayar olması hedefleniyor.

Yeni Alienware Command Center 6.0 

Aurora R16, Alienware’in yeni Alienware Command Center’a sahip ilk masaüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor. Alienware Command Center, oyuncuların oyuna özel profiller ve temalar, aydınlatma, makrolar, ses vb. oyun için kritik olan ayarlara hızlı bir şekilde erişmelerini sağlayan merkezî bir kontrol paneli. Oyuncular, üç aydınlatma bölgesinde 16,7 milyon renk arasından seçim yapabiliyor ve kişinin tercihine uyum sağlayan, kişiselleştirilmiş bir deneyim için tüm Alienware ekosistemine genişletebiliyor.

 

Dahası…

Tıpkı popüler selefi gibi, Aurora R16 da tam garanti ve destek sunarak ve kutudan çıktığı gibi performans göstererek zahmetsiz, tak & çalıştır ve üstün bir oyun deneyimi isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Masaüstü bilgisayar, tarihteki tüm Alienware masaüstü bilgisayarlardan daha fazla olmak üzere, en yüksek miktarda tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik (yüzde 56) içeriyor ve minimum yüzde 11 geri dönüştürülmüş çelikten üretiliyor. Ayrıca kasa, çevreye duyarlı geri dönüştürülebilir ve yenilenebilir ambalajlarda gönderiliyor.

 

Fiyat Bilgisi ve Satışa Sunuma Tarihi:

Aurora R16, 3 Ağustos 2023 tarihinde Dell.com adresinden 13. Nesil Intel® Core™ i7 13700F ve NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 grafiklerle 1749,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
Bağışta bulunarak dünya çapındaki çocuklara daha fazla fırsat sunmak isteyenler için: 20 Temmuz – 13 Eylül tarihleri arasında her cihaz satın alımınız için Alienware, okulların internete bağlanmasına yardımcı olmak üzere UNICEF’e bağışta bulunacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber Kaynağı www.sektorel.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com