Assassin’s Creed Mirage için oynanış videosu paylaşıldı – Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage için oynanış videosu paylaşıldı – Teknoloji

Assassin’s Creed serisi, oyunseverlerin tutkunu olduğu bir seri olarak biliniyor ve şimdi yeni bir oyunla karşımıza çıkıyor. Ubisoft, oyunun çıkışından önce zamlanma haberleriyle gündeme gelmesine rağmen, heyecan verici bir oynanış videosunu paylaşarak hayranlarına müjde verdi.

Assassin’s Creed Mirage’ın yanı sıra, Assassin’s Creed Codename Jade için de tanıtım fragmanı gösterildi. Ayrıca sanal gerçeklik oyunu Assassin’s Creed Nexus da etkinlikte tanıtılan diğer bir oyun oldu.

Ubisoft’un etkinliğinden önce PlayStation Showcase’de duyurulan yeni oyun, 12 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek.

Oyun, daha önceki Assassin’s Creed oyunlarında da gördüğümüz Basim Ibn Ishaq karakterini merkeze alarak, 9. yüzyılda Bağdat’ta geçecek. Bu yeni oyun aynı zamanda geçmiş Assassin’s Creed oyunlarından izler taşıyacak, bu da serinin köklerine dönüş anlamına geliyor.

Assassin’s Creed Mirage, oynanış videosunda gösterilen detaylarla oyunseverleri heyecanlandırdı. Hayranlar, tarihi atmosferin yanı sıra heyecan dolu hikaye ve etkileyici görsel deneyimle birlikte Assassin’s Creed serisine yeni bir soluk getirecek olan bu oyunu sabırsızlıkla bekliyor.


Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com

Mortal Kombat 1 resmi olarak duyuruldu! İlk oynanış videosu görüntülendi – Teknoloji

Mortal Kombat 1 resmi olarak duyuruldu! İlk oynanış videosu görüntülendi – Teknoloji

Mortal Kombat serisinin efsanevi oyunlarına yeni bir taksit ekleniyor. Oyunseverlerin heyecanla beklediği bu oyun, öncelikle devam oyunu olması beklenirken farklı bir yaklaşım sergileyeceği duyurulmuştu. Önceki beklentilerin aksine, oyunun ismi Mortal Kombat 12 değil Mortal Kombat 1 olarak duyuruldu.

Oyunun fragmanı ve çıkış tarihinin ardından şimdi de ilk oynanış videosu paylaşıldı. Summer Game Fest etkinliği kapsamında, oyunun hikayesine dair detaylar da açıklandı. Yeni Mortal Kombat oyununun farklı bir evrende geçeceği ve tanıdık karakterlerin alternatif hayat hikayelerine odaklanacağı belirtildi.

Mortal Kombat 1’de, oyuncular Sonya Blade, Jax, Kano, Shang Tsung, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Kitana, Mileena ve Sub-Zero gibi tanıdık ve sevilen karakterlerle buluşacaklar.

Oyun, NetherRealm Studios tarafından geliştirilen yeni bir dövüş sistemi ve çeşitli oyun modlarıyla birlikte sunulacak.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürülecek. Oyun, başta PC olmak üzere Xbox Series X, PlayStation 5 ve Nintendo Switch gibi platformlarda oynanabilecek. 
Haber Kaynağı www.aykiri.com.tr

Haber Kaynağı ulusal24.com