Vivo Türkiye Fabrikası 1. Yılını Kaçırılmayacak Fırsatlar İle Kutluyor – Ulusal24.com

Vivo Türkiye Fabrikası 1. Yılını Kaçırılmayacak Fırsatlar İle Kutluyor – Ulusal24.com

vivo, yüksek teknolojiyi, eşsiz tasarım ve uygun fiyatlarla buluşturan Y serisini ürettiği Türkiye Gebze Fabrikasının 1. yılını kutluyor. Yıldönümünü vivo severler ile kutlamayı arzulayan vivo, mayıs ayı boyunca Y serisi modellerini indirimli özel fiyatlarla sunuyor.

 

vivo’nun Çin, Hindistan, Endonezya, Pakistan ve Bangladeş’te bulunan 6 adet üretim merkezinden sonra 2021 yılında kurulan ve uluslararası 7 üretim merkezinden biri olan Gebze Fabrikası, başarılarla dolu geçirdiği ilk yılını kutluyor. Uluslararası 10 AR-GE merkezi bulunan ve ekosisteme kazandırdığı ilk çerçevesiz akıllı telefon, ekran içi parmak izi okuyucu, ilk Hi-Fi gömülü yonga seti ve en ince akıllı telefon rekoru gibi birçok ilkin öncüsü olan vivo, üretimini Gebze’de bulunan fabrikasında gerçekleştirilen giriş segmentte bulunan Y serisi ürünleri ile üstün teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılıyor. 

 

Evde, işte veya oyun oyarken mükemmel bir deneyim sunmaya odaklanan Y serisi, güçlü pil, gelişmiş kamera, genişletilmiş RAM özelliği ve lüks görünüm ile donatılmış özellikleri ile her geçen gün kullanıcıların kalbinde taht kurmaya devam ediyor.    

Yıllık beş milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olan fabrika, sağladığı istihdamla da ülke ekonomisine katkı sağlayarak Türkiye’ye inancını ve desteğini her zaman vurguluyor. 

 

İlk yıl içerisinde “yerli üretim” ibaresiyle giriş segmentindeki tüm cihazların üretimi ile başlayan bu yolculuğu yıldönümünde ekosisteme kattığı yenilikleri ve başarılarıyla taçlandırmaya devam eden vivo, bu özel günü Türkiye’de büyümesine destek vererek onu yalnız bırakmayan tüm vivo severler ile kutluyor. 

 

31 Mayıs’a kadar vivo ailesinin bir parçası olmak isteyen kullanıcıları, tüm yetkili online satış kanallarındaki, operatörler ve teknoloji mağazalarındaki, Y serisi akıllı telefon alışverişlerinde 1. Yıla özel kaçırılmayacak fiyatlar ve özel kampanyalar bekliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber Kaynağı www.sektorel.com.tr

İlgili

Haber Kaynağı www.ulusal24.com

Dahua HDCVI Teknolojisinin 10. Yılını Büyük Bir Etkinlikle Kutladı – Ulusal24.com

Dahua HDCVI Teknolojisinin 10. Yılını Büyük Bir Etkinlikle Kutladı – Ulusal24.com

 HDCVI teknolojisinin geçmişten günümüze gelişimini anlatıldığı etkinlikte 2022 yılında bu teknolojinin kullanıcılara sunacağı faydalar da sıralandı

Dünyanın önde gelen video merkezli IoT çözümleri sağlayıcılarından Dahua Technology, bütünüyle kendi kaynaklarıyla geliştirdiği HDCVI teknolojisinin piyasaya sunuluşunun 10. yılını büyük bir çevrimiçi etkinlikle kutladı. Şirket yapay zekâdan faydalanarak HDCVI teknolojisini nasıl güçlendirdiğini anlattı ve dünyanın farklı noktalarındaki iş ortakları ve son kullanıcıları ilişkin başarı hikâyelerini paylaştı.

 

Dahua Kıdemli Başkan Yardımcısı Jason Zhao, HDCVI teknolojisinde geldikleri noktayı şu sözlerle ifade etti, “On yıl önce Dahua, sahip olduğu fikrî mülkiyet haklarını kullanarak HDCVI teknolojisini geliştirdi ve standart çözünürlük kullanan video gözetleme teknolojisini yüksek çözünürlük dünyasına taşıdı. Geride bıraktığımız süre içerisinde HDCVI, coax kablo kullanan sektör için yeni ufuklar açtı. HDCVI içinde bulunduğumuz yılda ise, coax kablo üzerinden işleyen sistemleri yapay zekâ çağına taşıyacak. Kullanıcılara coax kablo kullanan daha gelişmiş ve kullanması daha kolay akıllı çözümler sunacağız.

 

Kendi geliştirdiği HDCVI teknolojisini 2012 yılında piyasaya süren Dahua, o zamandan beri analog sistem sahibi kullanıcılara uzun mesafelere HD çözünürlükte görüntü aktarmada ve yeni teknolojilere sorunsuzca geçmede yardım etme konusunda lider bir marka oldu. Etkinlikte, Herkes için AI, Zamanlanabilir AI, Akıllı Çifte Aydınlatma ve Gerçek 5MP 16:9 gibi 2022 yılında HDCVI TEN teknojisinin merkezinde yer alacak teknolojileri tanıttı.

 

Yapay zekâ teknolojisinin tüm faydalarını kullanıcılarına sunmak isteyen Dahua, AI destekli XVR kayıt cihazlarını piyasaya ilk sunan markalardan biri oldu. Geçen yıl devrimsel nitelikteki giriş seviyesi Cooper-I Serisi AI XVR cihazlarını kullanıcıların beğenisine sunan şirket, kullanıcılarına Akıllı Hareket Algılama (SDM Plus), Çevre Koruması, AI Kodlama gibi pek çok HDCVI TEN teknolojisinden uygun bir maliyetle faydalanma imkânını verdi.

 

Bunlara ek olarak, HDCVI TEN, analog sistemlerin verimliliğini ve uygulanabilecek senaryoların sayısını büyük oranda artırabilecek yeniliklere de sahip. Örneğin, XVR5000-4KL-I3 serisi cihazların Zamanlanabilir AI özelliği, kullanıcıların tercihlerine göre yapay zekâ özelliklerinin belirlenen zaman diliminde devre dışı bırakılmasına olanak tanıyor. Akıllı Çifte Aydınlatıcılar ise düşük ışıklı ortamda renkli görüntü kaydı alma ve tam hedef tanıma sağlamanın yanında, beyaz ışığın gereksiz yere kullanılmasını önleyerek ışık kirliliğini azaltmaya da yadımcı oluyor.

 

Ayıca, HDCVI TEN’in 16:9 ölçeğindeki Gerçek 5MP kamerası, geleneksel 5MP 4:3 ölçeğindeki görüntünün sündürülmesinden kaynaklanan görüntü kalitesi kaybının önüne geçiyor. 

Haber Kaynağı www.ulusal24.com