()

Acun Ilıcalı’nın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı Exxen nihayet yayın hayatına başlıyor. Bir süredir Exxen’e özel içeriklere ait tanıtım videoları zaten sosyal medyada dönüyordu. Exxen’in yayın hayatına başlamasına 2 gün kala servisin abonelik fiyatı da belli oldu.

Şimdiye kadar Exxen’in aylık abonelik ücreti ile ilgili pek çok iddia ortaya atılmıştı. Bu iddialardan bir tanesi de abonelik ücretinin 2 farklı paketle kullanıcılara sunulacağına yönelikti. Paketlerin bir tanesinde aynı TV programlarında olduğu gibi reklamlar yer alacaktı ve üyelik ücreti de 7.99 TL olacaktı. Diğer pakette ise reklamlar bulunmayacaktı ve 20 TL civarında bir etiketle gelecekti.

Exxen abonelik fiyatı açıklandı beklenenden çok daha ucuz

Fakat bu iddiaların hepsi asılsız çıktı. Acun’un dijital içerik platformu Exxen’in fiyatı aylık 9.90 TL olarak açıklandı.

Düz hesapla Exxen’in aylık abonelik ücretinin 10 TL olacağını söyleyebiliriz. Bu fiyat hali hazırda pek çok platforma göre daha uygun bir etikete sahip.

Açık konuşmak gerekirse bu devirde 10TL’ye alabileceğimiz şeylerin sayısı hayli sınırlı. Yani Exxen’in fiyatının neresinden bakarsanız bakın uygun olduğu söyleyebilir.

Elbette buradan izleyicilerin kanaldan ne bekledikleri de önemli. Çünkü Exxen Netflix tarzı bir içerik yelpazesine sahip değil. Ayrıca oluşturulan orijinal içeriklerin pek çoğunda da YouTuber dediğimiz kitle ön planda. Bu kitlenin seveni ise genel olarak çocuklar. Bakalım Exxen 10 TL’lik fiyatı ile beklenen başarıya ulaşabilecek mi? 

Peki sizin düşünceniz nedir? İçerikler göz önüne alındığında Exxen’e abone olmayı düşünür müsünüz?


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: