()

Türkiye’nin yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle faaliyete başladı. İnternet tarayıcısı ve iOS uygulaması ile iPhone ve iPad’de hizmet veren Exxen, Android platformunda uygulama olarak henüz yer almıyordu. Bugün ise Exxen Android uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Bildiğiniz gibi Android platformu açık kaynaklı olduğu için kullanıcılara mağaza dışında uygulama yüklemeye imkan tanıyor. Ancak bu durum bazı istenmeyen olayların yaşanmasına da neden olabiliyor. Örneğin; X bir uygulamanın modifiye edilmiş APK dosyası kullanıcıların verilerini çalabiliyor.

Güvenliğinize önem veriyorsanız kredi kartı bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi paylaştığınız bu tip uygulamaları Play Store’dan yüklemeniz gerekiyor. Çünkü Google, bu tip uygulamaları önce analiz ediyor ve eğer malware yani kötücül yazılım içermiyorsa Play Store’a kabul ediyor.

Exxen Android uygulamasını buradan yani Play Store üzerinden resmi ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

exxen android apk

Size tavsiyemiz internetteki güvenmediğiniz APK dosyalarını resmi olarak doğrulanmadan yüklememeniz yönünde olacak. 

Son olarak Exxen’in akıllı TV uygulamasının da bulunmadığını belirtelim. Dizileri TV’de izlemek için önce PC’nizi HDMI ile televizyonunuza bağlamanız daha sonra yine internet tarayıcısı üzerinden dizileri açıp TV’ye görüntü aktarmanız gerekiyor. Exxen’in akıllı TV uygulamasının ise ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: