()

Bitmez dediğimiz 2020 senesi de sonunda geride kaldı. Peki 2021 nasıl geçecek? Dileriz bu yeni yıl 2020’yi aratacak kadar kötü olmaz. Yeni yılın ilk TeknolojiOku – Yorum programında yine gündeme dair konulardan bahsettik.

Son haftaların en flaş konusu ise hiç şüphesiz Exxen diyebiliriz. Acun Ilıcalı’nın dijital içerik platformu Exxen sonunda yayınlandı. Yayınlanmasına yayınlandı fakat bu platformu bekleyenler büyük hayal kırıklığına uğradı.

Exxen büyük tepki çekti Enes Batur hayranları çıldırdı!

En büyük hayal kırıklığı ise Exxen’in bir mobil uygulamasının olmaması. Peki akıllı TV uygulaması? Tabi ki o da yok. Peki Exxen’i televizyondan izlemek istersek? Korkmayın Exxen teknik destek ekibi buna da bir sorun bulmuş. PC’nizi hdmi ile TV’ye bağlayıp Exxen’i TV’den izleyebilecekmişiz. Bravo doğrusu.

Dilerseniz eleştirilerimizin devamını aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

İşin garip yanı ise Exxen’in hitap ettiği kitlenin büyük bir bölümünün PC ya da televizyon değil telefonda takılıyor olması. Yani telefon uygulaması olmayan bir yayının hizmete kurulması baştan sona fail diyebiliriz.

Ayrıca para verdiğin bir konseptte reklam izletmek nedir? Bu fikir olsa olsa Türk yayıncıdan çıkardı o da çıktı zaten.

Exxen’in bu mantalite ile global pazarda ses getirmesi mevcut düzende çok da olası görünmüyor. 

Zira 9 yaşındaki Enes Batur hayranı kuzenim bile Exxen’in uygulaması olmamasına çıldırdı. Çocuk 10TL’sini biriktirmiş üyelik almış ama o da ne. Uygulama yok. En son üyelikten çıkacağım diyordu. Hayırlısı dedim ben de.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: