()

1 Ocak 2021 tarihi itibariyle dijital içerik platformu olan Exxen’in yayın hayatına başlamıştı. Bir çok ünlü ismi bünyesinde bulunduran Exxen, fiyatı ile de dikkat çekmişti. Exxen’in en güçlü yapımlarından birisi olması beklenen gençlik dizisi İşte Bu Benim Masalım, maalesef ki bekleneni veremedi. Aleyna Tilki ve Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven’in oynadığı İşte Bu Benim Masalım, IMDb’den aldığı puan ile tüm dünyada ses getirdi.

İşte Bu Benim Masalım, IMDb’den tam 1 puan aldı. Evet 10 üzerinden 1 puan alarak dünyanın en kötü dizisi unvanını eline alan dizi maalesef ki Exxen’in ismini zedeleyecek gibi görünüyor.

3.878 oy alan dizinin 1 yıldız almasındaki en büyük etken tabii ki de oyunculuk. Mesleği oyunculuk olmayan ve bu alanda yeteneği olmayanların kamera karşısına geçmesinin sonucunda 1 puan alınmış oluyor.

İşte Bu Benim Masalım

Dizinin bölüm puanlarına bakacak olursak, ilk bölüm 2.7 puan, ikinci bölüm 1.5 puan, üçüncü bölüm 1.5 puan ve dördüncü bölüm ise 1 puan almayı başarıyor. Dizi ile yapılan yorumlar da gayet olumsuz. Muhtemelen bu dizinin ikinci sezonu olmayacak.

Peki, siz Exxen’in dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Netflix’e yerli bir rakip çıkar mı? Gelin yorumlarda tartışalım.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: