()

Exxen platformuna üye olup yaşadığımız deneyimi bu videoda sizlerle paylaşıyoruz. 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayan Exxen, Netflix benzeri dijital bir platform. Özellikle genç YouTuber’ların program ve dizilerle yer aldığı platformda haluk Bilginer’in Şeref Bey dizisi de bulunuyor.

Exxen neler sunuyor sizler için inceledik!

Bildiğiniz gibi Türkiye’de faaliyette bulunan Netflix, BluTV TV+, Mubi, Tivibu gibi platformlar bulunuyor. Exxen yeni bir platform olmakla beraber rakibi GAİN’de olduğu gibi bu alana yeni giren bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen’de video yayınlandığı tarih itibariyle 40 farklı içerik yer alıyor. Bunların bir kısmı dizi, bir kısmı yarışma, bir kısmı gösteri bir kısmı ise şov programı olarak yer alıyor. Platformda şimdilik sinema filminin bulunmadığını belirtelim.

Platformda Orkun Işıtmak, Doğan Kaba gibi YouTuber isimler program yapıyor. Ayrıca Haluk Bilginer ve Burçin Terzioğlu gibi ünlü isimlerin dizileri de yine platformda yer alıyor.

Exxen abonelik fiyatları!

Platformda biri reklamlı diğeri reklamsız olmak üzere 2 farklı abonelik türü yer alıyor. Reklamlı abonelik ücretinin aylık 9.9 TL olduğu platformda içerikleri reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 19.99 TL ödemeniz gerekiyor. Platformun şimdilik sadece iOS uygulaması yer alıyor. Haberi hazırladığımız tarih itibariyle Android uygulamasının olmadığını belirtelim. Ayrıca Exxen’in TV uygulaması da bulunmuyor. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: