()

Netflix rakibi olarak bünyesinde YouTuber’ları toplayarak yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen, büyük bir kesim tarafından sevilse de niş kitle tarafından pek tatmin edici bulunmadı. 7 günlük deneme süresi sunan Exxen daha sonrasında ise reklamlı sürümü için 9.99 TL ve reklamsız sürümü için 19.99 TL talep ediyor. Peki, 7 günlük deneme süresinden sonra Exxen üyelik iptal etme işlemini nasıl yapacaksınız?

Exxen hesap silme işlemine geçmeden önce platformda yer alan dizi ve içeriklere gelin bir göz atalım. Belki üyeliğinizi iptal etmeden önce izlemek istediğiniz içerik olabilir.

Exxen dizi ve içerikleri Sihirli Annem Şeref Bey Olağan Şüpheliler Hükümsüz Gibi Öğrenci Evi Yetiş Zeynep Vahşi Şeyler İşte Bu Benim Masalım İlginç Bazı Olaylar Pişti (Beyazıt Öztürk & İbrahim Büyükak) Enis Arıkan (Enis Arıkan) Kirli Çamaşırlar (Orkun Işıtmak) Zeynep Bastık ve Konukları (Zeynep Bastık) Katarsis (Gökhan Çınar) Garaj (Doğan Kabak & Ferhat Albayrak) Akıl Oyunları (Kıvanç ve Burak) Sürprizimiz Var Nasıl Zayıflarım? (Çağan Atakan Arslan & Türev Uludağ) Astrolojik Şifreler (Hande Kazanova & Dinçer Güner) Buraların Yabancısıyız Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları (Tugay İnanoglu) No Limit Tasarım Evler (Ömer Şanlı) Kesin Yaşanmıştır (Volkan Öge) Masterchef Junior (Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna & Somer Sivrioğlu) Next Top Model (Burcu Esmersoy) Fight Club (Bilgehan Demir) O Adam Oldun Mu? (Ali Biçim & Mesut Can Tomay) Ayak Tenis Şanslı Mı Şanssız Mı? (Orkun Işıtmak) Enes Batur’la Buluşma (Enes Batur) Survivor Seçmeler Kaçış (Alper Rende) Stiller Konuşsun (Raşit Bağzıbağlı & Burcu Esmersoy) Tolgshow Filtresiz (Tolga Çevik) Konuşanlar (Hasan Can Kaya) Sesli Güldüm (Ezo Sunal) Rol Kes (Toygan Avanoğlu, Ege Kökenli ve Anıl Tetik) Özcan Show (Murat Özsoy) 2008 Milli Takım Hikayesi (Fatih Terim) Cadde Cadde İstanbul K-POP Tosuncuk Cam Yeniden Cam Son Süngerci Son Savaşçı: Midilli Derinlerdeki Kahraman Mustafa Ertuğrul Derinlerden Yansımalar – Çanakkale Deniz Savaşları İzleri Kral Şakir: Mikrop Avcıları Süper 1 Takım Exxen üyelik iptal etme işlemi nasıl yapılır?

1. Adım: Exxen’in sitesine buradan girin ve e-posta/şifreniz ile giriş yapın.

2. Adım: Exxen’in ana sayfasında sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu bölüme tıklayın. Açılan ekrandan da Profilim bölüne tıklayın.

3. Adım: Profil bilgilerinizin bulunduğu bu bölümün sağ alt tarafında “Profilimi Sil” seçeneği yer alacak. Bu seçeneğe tıklayın. 

4. Adım: Exxen hesabınızı silmek için şifrenizi girin.

5. Adım: Şifrenizi girdikten sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı çıkacak. Bu uyarıdan “Evet” seçeneğini seçin.

Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra “Your profile has deleted” yani profiliniz silinmiştir uyarsını göreceksiniz. Bu uyarıyı gördüğünüzde hesabınızın komple silindiğinden emin olabilirsiniz. Hesap silme işleminden sonra dilediğiniz zaman tekrardan Exxen’e üye olabileceğinizi belirtelim.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: