()

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen, yayın hayatına girdiği ilk gün sınıfta kaldı. Henüz ne App Store’da ne de Google Play Store’da bir uygulaması bulunmayan dijital yayın platformu, gerek içerikleri gerekse ilk günden sitesinin çökmesi ile sosyal medyada gündem oldu. Exxen yayın hayatına şanssızlıklar ile başlarken, platformun ücret politikası da kafalarda soru işareti bıraktı. Fiyatı 9,99 TL olması beklenen Exxen’de iki farklı paket ve iki farklı fiyat ortaya çıktı. İçeriklere reklamların da serpiştirildiği paketin fiyatı 9,99 TL olarak açıklanırken, reklamsız olarak belirtilen seçeneğin fiyatı ise 19,99 TL oldu.

Exxen’den hakaret gibi açıklama!

Fiyat için kafalarda soru işareti bıraktı diyoruz çünkü kimse para verdiği bir yayında reklam izlemek istemez. Ayrıca kullanıcılar Exxen’i televizyonlarından nasıl izleyecekleri konusunda da bir fikir sahibi değil. Ancak görünüşe göre bu konuda fikir sahibi olmayan yalnızca kullanıcılar değil. Zira Exxen ekibinin de çok bir bilgisi yok gibi gözüküyor. Yapılan komik bir açıklama ise tepkilerin daha da artması ile sonuçlandı. Resmi site üzerinden kullanıcıların Exxen’i televizyonlarında nasıl oynatacakları açıklandı ancak keşke açıklanmasaydı.

Yukarıda da gördüğünüz gibi yapılan açıklamada kullanıcıların HDMI kablosu kullanarak bu keyfi televizyonlarına yansıtabilecekleri söylendi. Exxen ekibi hiç üşenmeden takipçilerine HDMI kablosunu TV’lere nasıl bağlayabileceklerini de anlatmış. Acun Ilıcalı gibi önemli bir ismin başında olduğu böylesine önemli bir projede bu tarz acemice şeyler bizleri şaşırtıyor. Ayrıca daha ilk günden sitenin çökmesi, Exxen’in henüz hazır olmadığını bizlere gösteriyor.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: