()

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2021 yılına bomba gibi bir giriş yaptı. Galaxy S20 ve Note 20 ailesi için Ocak ayı güvenlik güncellemesini dün indirime sunan Samsung, bugün de Galaxy S10 için Android 11 / One UI 3.0 güncellemesini OTA üzerinden yayınlandı.

Android güncellemeleri yıllardır kademe kademe sunuluyor. Samsung da bu furyaya uyuyor. Galaxy S10, S10e ve S10 Plus modelleri bugün İsviçre’de Android 11 güncellemesi ile tanıştı. Exynos yonga setine sahip olan modellere gelen bu güncelleme OTA üzerinden sunuluyor. Önümüzdeki günlerde diğer Avrupa ülkelerine ve Türkiye’ye de gelecek olan güncelleme ile sisteme yenilikler ile gelen One UI 3.0 arayüzü de ekleniyor.

G97xFXXU9ETLJ yapı numarası ile gelen bu güncelleme ile aktarılan bilgilere göre telefonun performansında gözle görünür artış sağlanıyor. Gayet akıcı ve sorunsuz bir güncelleme olduğu söylenen Galaxy S10 için Android 11 ile enterasan bir şekilde Google’ın güvenlik yamaları sisteme eklenmiyor.

1 Eylül 2020 tarihli güvenlik yamasını barındıran bu güncelleme, muhtemelen 1-2 hafta içerisinde tekrardan paketlenip, Ocak ayı güvenlik güncellemesini de içerecek.

Galaxy S10 için Android 11

Güncelleme Türkiye için çıktığında bir kaç gün beklemenizde fayda var. Çünkü Samsung dediğimiz gibi güncellemeyi tekrardan paketleyebilir. Eğer Android 11 için sabırsızlanıyorsanız, Odin yazılımı üzerinden yazılımı flashlayabilirsiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: