()

Geçtiğimiz günlerde Türkiye sunucuları açılan GeForce Now platformu ile ilgili düşüncelerimizi videolu olarak sizlerle bu sayfalarda paylaşmıştık. Videomuza yapılan yorumlardan sonra kod talepleri geldiği için siz okuyucularımıza bu platformun Beta kodlarından dağıtmaya karar verdik. 

GeForce Now Beta kodu isteyenlere duyuru!

Türkiye’de Turkcell tarafından işletilen GamePlus platformu üzerinden kullanılan GeForce Now platformu sahip olduğunuz oyunları bulut sistemi üzerinden istediğiniz cihazda oynamanızı sağlıyor. 15 Mart’ta resmi olarak açılacak platformda ücretli abonelik olduğu gibi  (Premium abonelik) ücretsiz abonelik seçeneği de bulunacak. Ücretsiz abonelikte 1 saatlik oturum süresi ve sıra bekleme gibi bazı özellikler bulunacak. Premium abonelikte ise bu tarz bir kısıtlama olmayacak. Türkiye fiyatları henüz belli olmayan GeForce Now platformunu deneyimlemek için siz okuyucularımıza 5 adet kod hediye ediyoruz. Kodların 15 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olduğunu hatırlatalım. Bu tarihten sonra kodların geçerliliği kalmayacak. 

Kodlardan birini kazanmak için yapmanız gerekenleri Instagram hesabımızda yer alan aşağıdaki paylaşımda sizlere aktarıyoruz. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: