()

Hayatta kalma tarzındaki oyunlar büyük bir kesim tarafında oldukça yüksek beğeni topluyor. Hayatta kalma temasında ilerleyen oyunlardan biri olan “Erzurum” ise Steam’de yerini aldı. 

Oyunun çıkış tarihi ise 20 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Hayatta kalma oyunu Erzurum Steam’de yerini aldı!

Oyunda Taylan adından bir karakteri canlandırıyoruz. Taylan, kışın ortasında yaya olarak Erzurum’un ıssız bölgelerinde dolaşmaya başlıyor. Sonrasında ise göktaşı düşmüş ve bu olaydan ağır şekilde etkilenmiş bir bölgeye farkında olmadan giriş yapıyor.

Oyunda bizi zorlaması beklenenler ise dondurucu soğuk, açlık, susuzluk ve vahşi doğa oluyor. Etraftan odun ve kömür toplayıp onları yakarak ısınmaya çalışıyoruz. Bu zorlu yolculukta yorulduğumuzda kendimize uyumak için bir yer bulup dinleniyoruz. Ayrıca ilaç, tüfek ve tabanca gibi farklı ihtiyaçlarımızı da karşılamak için uğraşıyoruz. 

20 Ocak 2021 tarihinde çıkması planlanan oyunda, hikaye modunun yanı sıra serbest olarak gezebileceğimiz bir mod ve daha zor bir oyun deneyimi isteyen oyuncular için meydan okuma modları olacak. Oyun dokuz kilometrelik bir açık dünya üzerine kurulu ve aynı zamanda 30’dan azla keşfedilebilir bölge içeriyor.

Erzurum minimum sistem özellikleri İşletim Sistemi: 64 bits Windows İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz yada AMD FX 6300 3.5 GHZ Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 yada AMD Radeon R9 290 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB kullanılabilir alan


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: