()

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Huawei P40 ailesinin neredeyse tüm üyeleri Türkiye pazarında da satışa sunulmuştu. Bu modelin tanıtılmasının üzerinden 9 ay geçtikten sonra P50 modeli ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı.

Huawei P50 Pro yüzünü gösterdi

Steve Hemmerstoffer tarafından paylaşılan görselde P50 Pro’nun ön yüzü görünüyor. Yan yüzünde ses açma kapama tuşlarının da belli oldu görsele göre telefonun her iki yanı da kıvrımlı bir ekrana sahip olacak.

Hemmerstoffer telefonla ilgili bazı detayları da yine paylaşımında veriyor: Buna göre Huawei P50 Pro cep telefonu modeli 159 mm yükseklik ve 73 mm genişliğinde olacak. Telefonun ekran boyutu ise 6.6 inç olarak karşımıza çıkacak.

Yine iddialara göre telefonda ön kamera delik şeklinde tasarlanacak. Huwaei P50 Pro modelinde P40’tan farklı olarak akustik ahize yerine (ekran ahize olarak kullanılıyordu) standart bir ahize bulunacak.

Elbette bu bilgilerin iddia olduğunu ve hatta fotoğrafın bile gerçek olmayabileceğini hatırlatmakta fayda var. Ama telefonun çıkışının yakınlaştığı bugünlerde bu tarz sızıntıların sayısının giderek artacağını da belirtmek isteriz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: