()

Türkiye’de telefon fiyatlarının kura bağlı olarak yükselmesinin ardından, kullanıcılar hangi telefonu alacağını kara kara düşünmeye başlamıştı. Özellikle Apple ekosisteminden çıkmak istemeyenler iPhone 11 veya daha yeni bir iPhone modeline geçmek istiyor. İşte tam da bu noktada MediaMarkt devreye giriyor.

MediaMarkt’ın kampanayası ile eski telefonunuzu getirip, iPhone 11’i 3.499 TL’den başlayan fiyatlardan götürebiliyorsunuz. 11 Ocak ile 15 Ocak 2021 tarihleri arasında sürecek olan bu kampanya hem MediaMarkt mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak. Kampanyanın tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

MediaMarkt’ın kampanyası bu kadarla da sınırlı değil. Bu tarihler arasında Apple Watch Series 3 akıllı saati 1.799 TL’ye satın alabilirsiniz. iPhone 11’in yanında Apple Watch’un tamamlayıcı bir ürün gibi olduğunu söyleyebiliriz. Bu ikili çok canlar yakar. Apple Watch Series 3 kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Koronavirüs pandemisinin devam ettiği bugünlerde berber ya da kuaförlere gitmeye korkuyor olabilirsiniz. Ancak bu stilinizden ödün vereceğiniz anlamına gelmiyor. Braun 3’ü 1 Arada Tıraş Makinesi ve Sakal Şekillendirici yine indirim kapsamında 289 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satılıyor. Tıraş makinesinin detaylarına ise buradan ulaşabilirsiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: