()

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden birisi olan Oppo, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’ye olan yatırımlarını arttıran Çin merkezli teknoloji devi, Reno 5 ailesini daha da büyütmenin planlarını yapıyor. Yeni gelecek olan telefonun ise ailenin diğer üyelerine oranla daha uygun fiyatlı olacağı ifade edilirken, modelin mutlaka ülkemize de geleceği düşünülüyor. Cihazın ismi hakkında öne çıkan yorum ise Oppo Reno 5 Lite olacağı şeklinde.

İşte karşınızda Oppo Reno 5 Lite!

Oppo Reno 5 Lite özellikleri ve fiyatı hakkında henüz net bir bilgi yok. Telefonun gelmesine de biraz zaman var gibi ancak yine de şimdiden bazı ip uçları elimizde bulunuyor. Bunlardan en önemlisi ise modelin gücünü bir MediaTek üretimi olan işlemciden alması şeklinde. Ayrıca bu işlemci ile beraber 5G bağlantı teknolojisinin de destekleneceği ifade ediliyor. Bahsi geçen yonga setine 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanının eşlik etmesini beklediğimizi de ifade etmiş olalım.

Oppo Reno 5 Lite bünyesinde barındıracağı batarya kapasitesi ise şimdilik bilinmiyor. Bu konuda yapacağımız herhangi bir tahmin de yok ancak telefonun 30W hızlı şarj desteği ile geleceği neredeyse kesin. Bu da kullanıcılar için oldukça önemli zira günümüzde geliştirilen hızlı şarj teknolojileri tüketicileri fazlasıyla rahatlatıyor. Bakalım Oppo Reno 5 Lite piyasada beklenen ilgiyi görecek mi? Bekleyip göreceğiz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: