()

Koronavirüs vakalarının artmasıyla birlikte kısıtlamalar da geri döndü. Görünen o ki yeni kısıtlamalar da hayatımızı bir şekilde etkileyecek gibi duruyor.

Hatırlanacağı üzere Nisan ayında hayatımıza giren kısıtlamalar ile traş olduğumuz kuaförler bile kapanmıştı. Nitekim aynı durum şimdi de söz konusu. Henüz kuaför vb. bakım salonları kapanmış değil. Fakat yakın gelecekte kapanma ihtimalleri de yüksek görünüyor.

Hali hazırda kuaför ve benzeri yerler açık olsa da insanlar bulaş riskinden kaçınmak için evde kendi başlarına traş olmayı tercih ediyorlar. Bunun için de sağlam bir makine gerekli olabiliyor. İşte Remington MB 7000 T Series bu açıdan beklentilerinizi karşılayacak cihazlardan biri.

Dilerseniz aşağıdan Remington MB 7000 T Series incelemesine göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak şunu da belirtmek gerekiyor. Mutasyona uğrayan koronavirüs yüzünden bulaş riski artık çok daha yüksek. Dolayısıyla insanların sık uğrak noktalarından biri olan kuaförler de riskin yüksek olduğu yerler arasında.

Eğer imkanınız varsa, evinizde kendi kendinizi traş etmenizi tavsiye ederiz. Kullanacağınız makinanın markası vs. hiç fark etmez. Burada genel amaç sizi yani okurlarımızı yeni tip koronavirüs salgınından koruyabilmek.

Bunun yanı sıra kuaförünüze giderken kendi kişisel eşyalarınızı götürmek de iyi bir korunma yöntemi olabilir. Elbette burada tercih tamamen size kalmış durumda.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: