()

WhatsApp’ın Türkiye’de Facebook ile bilgileri paylaşmayı zorunlu tutması beraberinde tepkileri de getirdi. Birçok kullanıcı farklı platformlara yönelirken konuyla ilgili açıklamalar birbiri ardına geliyor. 

İşte WhatsApp alternatifi uygulamalar!

Kullanıcıların tepkisini çeken bu uygulama sonrasında bilgilerini Facebook ile paylaşmak istemeyenler 8 Şubat’tan itibaren WhatsApp kullanamayacaklar. Biz de bu durumda kalmak istemeyenler için WhatsApp alternatifi 4 farklı uygulamayı sizler için bir araya getirdik. Eğer WhatsApp kullanmak istemiyorsanız bu uygulamalardan birini kullanabileceğinizi de belirtelim. Seçtiğimiz uygulamaların tamamının ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var. 

Elbette WhatsApp yerine kullanılabilecek onlarca farklı uygulama var. Biz buradaki listemizde en popüler olan dört uygulamayı tercih ettik. İşte sizin için seçtiğimiz bu uygulamalar:

Telegram Viber Bip Signal

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: