()

Samsung dışında, Android cihaz üreticilerinin şimdiye kadar en son işletim sistemi yapısını en gelişmiş akıllı telefonlarına sunma konusunda oldukça kötü bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Fakat bir dizi şirket nihayet doğru yönde bazı küçük adımlar atıyor, örneğin Asus’un, ilk kararlı Android 11 güncellemesini sunacağı için konuşulurken Sony’nin de ona katılacağı bildirildi.

Android 11 güncellemesi alan Asus telefonu!

İlginç bir şekilde, 2020’de piyasaya sürülen Sony Xperia 1 II amiral gemisi birkaç hafta önce Sony’den son sürüm Android güncellemesini alırken, Android 11’i alan ilk Asus telefon ZenFone 7, ZenFone 7 Pro veya ROG Phone 3 değil de ZenFone 6 olacak.

Mayıs 2019’da ticari olarak piyasaya sürüldükten sonra, akıllı telefon, anavatanı Tayvan’da ZenFone 6 için OTA Android 11 güncellemesine başladı, ancak şuan tarihi belli olmasa da her an küresel bir güncelleme gelebilir.

ZenFone 6, 6,4 inçlik ekran, güvertede 8 GB RAM’in yanı sıra iki taneden fazla yüksek özellikli arka kamera neredeyse çerçevesiz bir tasarımı mümkün kılan motorlu bir açılır-kapanır selfie kamerası ile birlikte gelir. Tüm olağan performans geliştirmelerinize ve güvenlik yamalarınıza ek olarak, en son güncelleme, tamamen yeni bir “arayüz tasarımı” da dahil olmak üzere tabloya bir dizi ZenUI’ye özgü iyileştirme ve revizyonlar getirecek şekilde ayarlanmış.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: