()

Türkiye’de kripto paralara olan ilgi son dönemde hayli artmış durumda. Hemen herkes kripto para alışverişi ile kısa yoldan parasını katlamanın peşinde. Elbette bu hemen 1 – 2 günde olacak bir iş değil.

Kripto paralar sayesinde zengin olanların sayısı hiç de azımsanacak türden değil. Fakat bu paralar yüzünden batanları da göz önüne almak gerekiyor. Genel olarak sosyal medyada kripto paralar sayesinde önemli meblağlar kazananlar ön plana çıkıyor. Lakin kimse milyonlarca dolar kaybedenlerden bahsetmiyor.

Peki son dönemde yaşanan büyük düşüşü tetikleyen neydi? Kısa vadede hangi kripto para birimine yatırım yapmak daha avantajlı? Bu ve benzeri sorulara aşağıdaki videomuzda yanıt bulabilirsiniz.

Kripto para almayı düşünenler dikkat! Tutunun düşüyoruz!

Videoda da bahsettiğimiz üzere kripto para piyasasına girmeyi düşünüyorsanız kısa vadede ihtiyacınız olmayacak parayı kullanmanız gerekiyor. Yoksa ciddi anlamda zora düşebilirsiniz. Zora düşmemek için de kaybedeceğiniz zaman sizi fazla sarsmayacak meblağlarla bu borsada boy göstermenizi tavsiye ederiz.

Şimdi gelelim asıl olaya. Eğer paranızı katlamak istiyorsanız kesinlikle kısa süreçli maceralara girişmeyin. Hele hele al-sat yaparak kazanmayı hiç denemeyin. Çünkü ciddi bir tecrübeniz yoksa, al-sat yaparak para kazanmak kripto para sektöründe pek de akıl karı bir iş değil. Elbette burada tercih kullanıcıların. Tabi ki bizim görüşlerimizin de bir yatırım tavsiyesi yönünde olmadığını hatırlatalım. Yatırım Tavsiyesi Değildir…

Sonuçta herkes kendi parasıyla oynuyor. Kim kimi kopartıyor kendi payının… 🙂


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: