()

Son çıkan sızıntılara göre OnePlus, önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen OnePlus 9 ailesine bir fiyat / performans modeli eklemeyi planlıyor. OnePlus 9 Lite ismini alacağı tahmin edilen yeni modelde Snapdragon 865 yonga setinin kullanılması bekleniyor.

OnePlus 9 ailesine bir yenisi daha ekleniyor!

Ortaya çıkan yeni bir rapora göre, 2021 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması beklenen OnePlus 9 serisinin üç üyesi olacak. OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro’ya ek olarak aileye bir fiyat / performans modeli olan OnePlus 9 Lite’ın katılması bekleniyor. Seriye eklenen yeni modelin işlemci kısmında Snapdragon 888 yerine 2020 yılının en iyi Qualcomm işlemcisi olan Snapdragon 865’in kullanılması bekleniyor. 

Böylelikle OnePlus geçen yılın amiral gemisinde kullandığı işlemciyi “Lite” modeli için kullanmış oluyor. Ayrıca aynı rapora göre OnePlus 9 Lite’ın 600 dolar ( yaklaşık 4589 TL + vergiler) civarında bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor. Serinin diğer üyelerine göre arada oldukça ciddi bir fiyat farkı var. Zira OnePlus 9’un 800 dolar (yaklaşık 6119 TL + vergiler) civarında, OnePlus 9 Pro’nun ise 950 dolar (yaklaşık 7266 TL + vergiler) civarında raflarda yerini bulması bekleniyor.

OnePlus 9 Lite teknik özellikleri

Yeni cihazın bilinen özelliklerine gelecek olursak, modelin 90 Hz veya 120 Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekran ile geleceği tahmin ediliyor. Ayrıca 65 W hızlı şarj desteğinin olması ve OnePlus 8T’ye benzer kamera tasarımının da olması bekleniyor. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: