()

Çinli OnePlus firması, bu zamana kadar üretmiş olduğu telefon ve son dönemdeki kulaklıkları ile adından söz ettirmeyi başarmıştı. OnePlus şimdi de giyilebilir teknolojiye adım atmak için kolları sıvadı. OnePlus Band çok yakında resmi olarak tanıtılacak gibi görünüyor.

OnePlus Band fitness tutkunlarına hitap edecek

OnePlus’tan gelen tanıtım görselinde “The New Face of Fitness” yakında #SmartEverywear ile birlikte geliyor ibaresinin yer alması akıllı bilekliğin yakında bizlerle birlikte olacağını gösteriyor.

Fitness odaklı bileklik olacağı için fiyat konusunda rakipleri gibi bir politika izlemesi beklenen OnePlus, bu modelinde sağlık uygulamalarına da yer verecek. Şirket, akıllı bilekliğinde uyku izleme özelliği ve kalp ritmi ölçme sensörlerinin olacağını da doğruluyor.

OnePlus Band

Xiaomi Mi Band 5 gibi AMOLED ekran ile gelecek olan akıllı bileklikte şimdilik SpO2 veya kandaki oksijen miktarını ölçme özelliklerinin yer alıp almayacağı bilinmiyor.

Tasarımsal açıdan rakipleri gibi sade bir tasarım ile geleceği söylenen OnePlus Band’in, en geç Şubat ayında tanıtılacağını düşünüyoruz. Fiyat konusunda Mi Band gibi bir politika izlenirse, Xiaomi’ye büyük bir rakip gelecek diyebiliriz.

Hem Android hem de iOS ile uyumlu olması beklenen akıllı bileklik bakalım bekleneni karşılayabilecek mi?


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: