()

2021 yılına girişimiz ile beraber bazı teknolojik ürünlerin fiyatlarında güzel indirimler ortaya çıktı. Tabii ki de akıllı telefon pazarı bu alanda başı çekiyor. Önemli markaların gerek orta segment gerekse amiral gemi modellerinde oldukça iyi indirim fırsatları tüketicileri bekliyor. Biz de sizler için bu fırsatları derliyor ve haberleştirmeye devam ediyoruz. Bu gün ise sırada Oppo var. Türkiye’ye yaptığı yatırımlar sayesinde son zamanlardaki popülerliğini daha da arttıran şirket, geniş ürün yelpazesi ile de bizlere iyi alternatifler sunuyor.

2021 yılının Ocak ayı ile beraber Oppo akıllı telefon modellerinde ciddi indirimler oluşmuş durumda. Bildiğiniz gibi geçen yıl pek de iyi geçmedi. Gerek pandeminin yarattığı stres gerekse buna bağlı olarak ortaya çıkan fiyat artışları alım gücümüzü ciddi manada zayıflatmıştı. Ancak 2021 yılında beklentiler biraz daha iyileşti. Bunun meyvelerini henüz ilk aydan alıyor olmak da oldukça memnun edici diyebiliriz.

Eğer Android cephesinden bir model satın almak istiyorum diyorsanız, o halde Oppo tercih etmeniz gereken muhtemel birkaç firmadan birisi. Uzun kullanım ömrü sunan telefonlarının yanı sıra güncelleme anlamında da kullanıcılarını üzmeyen şirketin indirime giren modellerine hep birlikte bakalım!


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: