()

Bugün, genellikle şarjla ilgili özellikleri ortaya çıkaran ünlü Çin Sertifikasyon sitesi 3C’de OPPO’nun yeni bir cihazı görüldü. Cihazın “PELM00” model numarasına sahip olduğu görülüyor. Paylaşılan bilgilere göre, bu cihazın OPPO’nun yeni Reno5 Lite 5G’si olduğu tahmin ediliyor.

OPPO Reno5 serisine bir yenisi daha ekleniyor!

Sertifikada, bu cihazın OPPO’nun “VC56HACH” model numaralı şarj cihazıyla donatılacağı belirtiliyor. Paylaşılan model numarası, bunun OPPO’nun ünlü 30 W VOOC 4.0 şarj cihazı olduğuna işaret ediyor.

Şarj cihazı iki farklı modda şarj etmeyi destekliyor. Bunlar 30 W (5V, 6A) ve 10 W (5V, 2A) olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca aktarılan bilgilerde cihazın daha test aşamasında olduğunu ve OPPO’nun Guangdong’daki fabrikasında test edildiği de paylaşılıyor. 

Bu cihazın büyük olasılıkla Reno5 Lite 5G olarak tanıtılması bekleniliyor. Daha önce Reno4 serisinde OPPO, Helio P95 yonga setli bir lite versiyonu da piyasaya sürmüştü. Sonrasında cihaz global olarak OPPO F17 Pro olarak yeniden markalandı. 

Paylaşılan şarj cihazı modeli, yeni akıllı telefonun orta sınıf bir cihaz olabileceğini gösteriyor. Ayrıca modelin 5G’yide destekleyeceği tahmin ediliyor. Bu yüzden OPPO Reno5 Lite 5G’de MediaTek’in Dimensity 800 veya Dimensity 700 yonga setinin kullanılması bekleniyor. Cihaz şimdilik test aşamasında ancak yakın zaman içinde piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: