()

Bir yılı daha geride bıraktık. 2020’de dünyayı saran koronavirüs salgını olsa da oyun dünyasında gelişmelerin ardı arkası kesilmedi. Bu süreçte onlarca güzel yapım oyunculara sunuldu. PC oyuncularının yakından haşır neşir olduğu Steam de bugün 2020 yılına damgasını vuran oyunları açıkladı. Oyuncuların incelemelerine ve yorumlarına göre belirlenen bu liste, yakın zamanda sağlam bir oyun oynamak isteyenlere yol gösterecek.

2020’de çıkan ve isminden en çok söz ettiren indie yapım olan Hades, Steam oyuncuları arasında en yüksek inceleme puanına sahip olan oyun olarak karşımıza çıkıyor. Özlediğimiz izometrik kamera açısı, konusu ve oynanış dinamikleri ile dikkat çeken Hades’i mutlaka oynamalısınız.

HADES

Listenin ikinci sırasında ise 2D görünümü ile fabrikalar ürettiğiniz strateji tabanlı oyun olan Factorio yer alıyor. Bu türe ilgisi olanların grafiğe bakmaksızın bu oyuna şans vermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Listede büyük yapımlar da yok değil. VR için geliştirilen ve bu yüzden niş bir kitleye hitap eden Half-Life: Alyx listenin dördüncü sırasında yer alıyor. Japon kültürüne ilgi duyanların büyük rağbet gösterdiği Persona 4 Golden da listedeki yerini almayı başarıyor.

Oyunculara göre 2020’nin en iyi Steam oyunları Hades Factorio Phasmophobia Helltaker Half-Life: Alyx The Henry Stickmin Collection Risk of Rain 2 Deep Rock Galactic Persona 4 Golden Satisfactory


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: