Scroll to top
© 2019, 1CONN Creative 1CONN, Tüm hakları saklıdır.
Share

Peak Games’in Çok Konuşulan Reklam Filmi Hangi Şirkete Ait?

[og_img]

Türkiye’de tam 41 yerel kanalda aynı anda yayınlanan oyun şirketi Peak Games’in reklamı, dün akşam en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Sosyal medyanın gündemine oturan reklam filmini izleyenler bu fikrin yaratıcısını merak etti.

Dün akşam 21.30’da 41 yayın kanalında aynı anda reklam filmini yayınlatan Peak Games, izleyicilere televizyonlarının hacklendiğini düşündürdü. Bünyesine yeni ekip arkadaşları arayan Peak Games’in bunu çarpıcı bir reklam filmiyle duyurması oldukça ilgi çekti.

Peak Games iş ilanı için başvuruda bulunan adaylardan herhangi bir üniversite mezunu olma şartı da aramıyor. Bünyesine tam zamanlı çalışacak ve şirketin hayallerine ortak olabilecek ekip arkadaşları arayan Peak Games etki yaratacak işlere imza atmak isteyen kişileri seçmek istiyor. Ekibini 200 kişiye çıkarmayı hedefleyen Peak Games’in bu reklamından sonra Google’da 500 binden fazla Peak Games araması yapıldığı da verilen bilgiler arasında.

Sıradan bir sigorta reklamıyla başlayan film bir anda kanalın hacklenmesi ile sıradışı bir hal alıyor. Peak Games mesajını yazılım diliyle veriyor. Reklam filmi Audi’nin Safety Code reklamıyla benzetilen film akıllara reklam filmini hangi şirketin yaptığı sorusunu getiriyor. Bu reklam benzerliği ile ilgili henüz bir açıklama gelmese de Peak Games istediği ilgiyi toplamışa benziyor.

The post Peak Games’in Çok Konuşulan Reklam Filmi Hangi Şirkete Ait? appeared first on Digital Haberler: Dijital Reklam Ajansları ve Medya.


Source link

Related posts

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir