()

Fransa merkezli otomobil üreticisi Peugeot, son yıllarda gerçekleştirdiği devrimler ile beraber yarışta ben de varım demişti. Yeni tasarım yapılanmasına SUV modeli 3008 ile başlayan Peugeot, bundan harika geri dönüşler aldı ve yoluna B sınıfı bir SUV olan 2008 ile devam etti. Burada da yine çok karizmatik bir araç ortaya çıkartan şirket, tasarım dilini giderek daha agresif hale getirdi.

Yenilikler yalnızca SUV modelleri ile sınırlı kalmazken, sıra D sınıfında boy gösteren ancak rakipleri karşısında giderek daralan bir pazar payı olan 508’e geldi. Arka stoplara siyah çizginin eklenmesi ve kaplan pençesi lambaların yanması 508’i de harika gösterdi. Yalnızca bu da değil, araç yapılan keskin değişiklikler sonrasında bir coupe formuna büründü. Tüketicilerin bu aracı da çok beğendiğini ve satışların önceki nesillere oranla patladığını söylememize gerek yoktur herhalde.

Peugeot’nun son devrimi ile tanışın: 2021 Peugeot 308

Bunun ardından ise sıra B sınıfı hatchback modeli olan 208’e geldi. 208 de aynı abileri gibi devrimden nasibini aldı ve eskisinden çok daha hırçın bir ifadeye büründü. Şimdi ise konumuza gelelim yani 2021 Peugeot 308’e. Devrimden yararlanacak olan ailenin son üyesi, 2014 yılından bu yana aynı tasarım dili ile satıştaydı. Rakipleri Seat Leon ve Volkswagen Golf ile fazla rekabet edemeyen 308’i de baştan aşağı bir yenilenme bekliyor. Arka stoplara siyah çizginin eklenmesi, kaplan pençesi lambalar ve daha birçok detay 2021 Peugeot 308’de de karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Aracın ön ve arka yüzü hakkında henüz herhangi bir görüntüye sahip olmasak da bu konuda yapılan bazı çalışmalar var. Söylediğimiz çalışmalardan en önemlisi ise şüphesiz ki Autocar tarafından geldi. Biz de 2021 Peugeot 308 potansiyel tasarımını sizlerle paylaşmak istedik. Son olarak aracın benzin, hibrit ve tamamen elektrikli motor seçenekleri ile geleceğini de söylemiş olalım. Peki siz bu modeli rakipleri karşısında tercih eder misiniz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: