()

Bugüne kadar incelediğimiz tıraş makinelerine bir yenisini daha ekledik. Sadece saç tıraşı için geliştirilen Remington RX5 Ultimate XR1500, kafasını sıfır olarak tabir edilen seviyede tıraş edenler için geliştirilmiş bir ürün. 

Remington RX5 Ultimate XR1500 ile kafayı kazıttık!

Sadece saç tıraşı ve sıfıra vuranlar için tasarlanan bir ürün olan RX5 Ultimate, 0.2 mm’ye kadar kesim yapabiliyor. Üzerinde kafanın şeklini alabilen 5 bıçak bulunan tıraş bıçağı suda yıkanabiliyor.

Markanın verdiği bilgiye göre üzerindeki pille 50 dakika boyunca şarj edilebilen tıraş makinesi saçlarını sıfıra vuran ve kazıtanlar için ideal bir çözüm. Sakal düzeltmek için üzerinde özel bir aparatı da bulunan tıraş makinesi ilginç tasarımı ile dikkat çekiyor.

Kutusundan özel bir taşıma çantası ile çıkan ürünün yine kutusundan çıkan özel bir adaptör ile şarj edilebildiğini belirtelim.

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Remington RX5 Ultimate XR1500

0.2 mm kesim mesafesi 5 bıçaklı tasarım 2 dakikada kesim yapabilme Yüzde 100 su geçirmeme özelliği Sakal düzeltici Esneyen bıçak teknolojisi Pili ile 50 dakika kullanım Seyahat çantası 740 TL


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: