()

2021 yılının ilk ayına güzel haberler ile giriyoruz. Geçtiğimiz yıl ülkemizde tüketiciler çokça üzüldü zira hem akıllı telefon pazarında hem de giyilebilir teknoloji sektöründe zamlar peş peşe geldi. Ancak 2021 Ocak ayı ile beraber fiyatlarda bazı yumuşamaların olduğu müjdesini sizlerle paylaşmak isteriz. Yapılan indirimlerde ise Samsung akıllı telefon modellerinin başı çektiğini net bir şekilde ifade edebiliriz.

Bildiğiniz gibi Güney Kore merkezli teknoloji devinin giriş seviyesinden tutun da amiral gemi segmentine kadar pek çok yelpazeden telefonu bulunuyor. Eğer siz de yakın bir zaman dilimi içerisinde telefon satın almak istiyorsanız ve tercihiniz Android cephesinden yana ise şu anda en doğru yerdesiniz demektir!

Sizler için bir araya getirdiğimiz galerimizde her bütçeye hitap eden telefonların var olduğunu söyleyebiliriz. Yani siz de Android tarafının en güçlü markalarından birisi olarak önce çıkan Samsung’u tercih etmeyi planlıyorsanız, buradan mutlaka bir cihaz bulacaksınızdır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve listemize bir bakmış olalım. İşte detaylar!


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: