()

Samsung, Galaxy S ve Note serisi başta olmak üzere üst segment akıllı telefonlarına Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini getirmeye başlamıştı. 

Yakın zaman önceyse güncelleme orta seviye telefonlara da gelmeye başladı. Güncelleme ilk olarak Galaxy M31’e geliyor. 

Samsung M31 için One UI 3.0 beta programını duyurdu!

Samsung, Galaxy M31 modelini bu yıl içinde tanıtmıştı. M31’in gördüğü ilgiyi değerlendirmek isteyen şirket, M31s ve M31 Prime Edition modellerini de piyasaya sürmüştü. Yakın zaman önceyse Samsung, Galaxy M31 için One UI 3.0 beta güncellemesini duyurdu. Şimdilik sadece Hindistan’da gerçekleşen beta programına kayıt alımları başlandı.

Güncelleme, cihazın güvenliğini geliştireceği tahmin edilen Aralık güvenlik yamasıyla birlikte cihaza Android 11’i de getiriyor. Ayrıca güncellemeyle birlikte yeni bir arayüz, performans iyileştirmeleri, cihazdaki bazı sorunların çözülmesi ve çeşitli optimizasyonların da yapılması bekleniyor. 

Betaya şimdilik sadece Hindistan’dan katılabilen kullanıcılar, Samsung Members uygulamasından kayıt olmaya tıklayarak programa katılabiliyorlar. Programa kabul edildikten sonra ise telefonun Ayarlar ve Yazılım güncellemesi kısmından güncelleme olup olmadığı kontrol edilip, indirme ve kurulum işlemi yapılıyor.

Firmanın açıkladığı önceki takvime göre Galaxy M31 cihazına Android 11 güncellemesinin Mart 2021 tarihinde gelmesi bekleniyordu. Ancak bu hızla gidilirse güncelleme büyük ihtimalle diğer ülkelerde de daha erken kullanıma sunulabilir. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: