()

Teknoloji gündeminin öne çıkan haberlerini paylaştığımız Teknolojioku – Yorum bu hafta da bomba gibi.

Teknolojioku – Yorum’un bu haftaki bölümünde Samsung ve Oppo’nun ülkemizde kuracağı akıllı telefon fabrikalarına ilişkin bilgileri paylaştık. Üstelik Samsung’un General Mobile ile olan işbirliğine de değindik.

Samsung ve Oppo’nun bu hamlesinin ardından gözler Xiaomi ve Huawei’ye çevrildi. Malum Huawei şu aralar Avrupa pazarında düşüş içerisinde. O yüzden ülkemizde fabrika kurmaları şimdilik çok mantıklı değil.

Fakat söz konusu Xiaomi olduğunda farklı bir durum söz konusu. Peki Xiaomi’nin böyle bir niyeti var mı? Dahası küresel üreticiler neden Türkiye’de fabrika açma kararı alıyorlar? Tüm bu soruların yanıtlarını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Teknolojioku – Yorum’un yeni bölümünde farklı içeriklerden de bahsettik. Bu arada dip not olarak belirtmek gerekli. Pazar günleri de Soru – Cevap programımız yayına giriyor. Bu programda sizlerden gelen soruları yanıtlamaya çalışıyoruz.

Haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz bu yayınları takip etmeyi unutmayın. Eğer YouTube kanalımıza abone olursanız videolardan anlık olarak haberdar olmanız kolaylaşacaktır.

Bu arada yılbaşı çekilişimizin hala devam ettiğini de hatırlatalım. Birbirinden güzel hediyeler kazanmak için yapmanız gereken tek şey Instagram üzerinden bizleri takip etmek.

Sonrasında ise verdiğimiz hediyelerden birini kazanabilirsiniz. Genel olarak Instagram üzerindeki çekilişlerimizi 2 haftada 1 gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni çekilişler devam edecek. 


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: