()

Araba tutkunları için otomobil cephesindeki hareketlilikleri de haberleştirmeye devam ediyoruz. Ülkemizde Superb ve Octavia gibi araçları ile oldukça fazla talep gören Skoda, yaptığı çeşitli fiyat hamlelerinin ardından bombayı patlattı. Herkesin bildiği gibi 2020 yılı içerisinde pek çok markada olduğu gibi Skoda imzalı modellerde de fiyat artışları yaşandı.

Ancak yılın son aylarına gelindiğinde döviz kurundaki düşüşün de etkisi ile şirketler fiyatlarını resmi internet siteleri üzerinden bir kez daha güncelledi. Ancak bu güncelleme, alışılageldiği gibi fiyat artışı değil de fiyat düşüşü şeklinde tüketicilere yansıdı.

Skoda Fabia Türkiye’de yeniden satışa sunuldu! İşte fiyatı

Bahsettiğimiz son bomba ise fiyatlarla ilgili değil, başlıktan da görebileceğiniz üzere Polo, i20 ve Ibiza segmentinde olan Skoda Fabia’nın hayata dönüşü ile ilgili. Otomobilin stokları uzun zamandır ülkemizde bulunmuyordu ve bu sebepten dolayı da tüketiciler sözünü ettiğimiz araca sahip olamıyordu. Ancak 2020’nin son ayına gelindiğinde Skoda Fabia stokları yeniden oluştu ve araç tekrar Türkiye’de satışa sunuldu.

Otomobil tek motor seçeneği ile satışa sunuldu ve bu motor iki farklı donanım seviyesi ile süslendi. Modelin başlangıç fiyatı ise 184.400 TL olarak belirlendi. Markanın resmi internet sitesi üzerinden paylaştığı güncel fiyat listesi şu şekilde karşımıza çıktı:

1.0 TSI 95 PS DSG Premium – 184.400 TL

1.0 TSI 95 PS DSG Premium Colour Concept – 193.900 TL


Haber Kaynağı www.teknolojioku.com

Bu yazıyı yararlı buldunuz mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın.

Ortalama Puanı / 5. Oy Sayısı:

Şu ana kadar oylanmamış! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

As you found this post useful...

Bizi Sosyal Medyada da Takip Edin.

Bir Cevap Yazın

All rights reserved 1CONN Creative.

%d blogcu bunu beğendi: